Dodatkowy koncert Crystal Castles


2010.05.25

opublikował:

Dodatkowy koncert Crystal Castles

Jeden z najważniejszych współczesnych alternatywnych zespołów – formacja Crystal Castles wystąpi dodatkowo na drugim koncercie klubowym w Polsce.

 

Zespół zagra 23 czerwca w Szybie Wilson w Katowicach w ramach kolejnej imprezy z cyklu Before Tauron Nowa Muzyka Festiwal 2010. Festiwal w tym roku odbędzie się w dniach 26-29 sierpnia na terenie Kopalni Katowice (tereny nowego Muzeum Śląskiego).

Dzień po katowickim koncercie Crystal Castles wystąpi także w warszawskiej Proximie. Oba koncerty promować będą drugi album grupy „Crystal Castles II”, który ukaże się w Polsce na początku czerwca.

Znamy również artystów, którzy zagrają na afterparty po koncercie Crystal Castles w Warszawie, będą to DJ’e znani szerszej publiczności pod nazwą V/A Team!

V/A Team czyli Duet Hoax i Boy Division to skład, który nieprzerwanie od 5 lat dostarcza wybór najciekawszej muzyki tanecznej ostatnich kilku dekad. Ich pionierski projekt GSTQ był pierwszą w Polsce imprezą łączącą niezależną muzykę gitarową z najnowszymi elektronicznymi produkcjami.

Swoje sety prezentowali na najlepszych imprezach w całej Polsce, a także w Berlinie, Londynie, Goetheborgu i Rzymie. Ich dorobek remixerski znalazł już poparcie takich postaci jak Erol Alkan czy Thieves Like Us. W 2009 roku zostali uhonorowani nagrodą magazynu muzycznego PULP w kategorii „Najlepszy kolektyw Dj-ski roku”.

Pierwsze polskie klubowe występy Crystal Castles, które odbędą się 23 czerwca w Katowicach (Szyb Wilson) i 24 czerwca w Warszawie (Proxima).

Bilety na koncert w Warszawie do nabycia na www.ticketpro.pl, www.ticketonline.pl, www.eventim.pl, www.ticketstore.pl, bilety kolekcjonerskie – kasy Stodoły oraz patefon.pl (Carton Shop w Poznaniu). Bilety na koncert w Katowicach do nabycia na www.ticketpro.pl.

Polecane

Share This