Dolores O’Riordan nie zmarła z przyczyn naturalnych


2018.01.21

opublikował:

Dolores O’Riordan nie zmarła z przyczyn naturalnych

foto: facebook / The Cranberries

W miniony poniedziałek w wieku 46 lat zmarła Dolores O’Riordan, liderka grupy The Cranberries. Ciało artystki znaleziono w londyńskim hotelu Park Lane. Policja została wezwana do hotelu o godzinie 9:05. Śmierć artystki stwierdzono na miejscu. W środę wydano oświadczenie, w którym informowano o „wykluczeniu podejrzanych okoliczności”. Management zespołu podając informację o śmierci do publicznej wiadomości nazwał ją „nagłą i niespodziewaną”.

Oficjalna przyczyna śmierci Dolores pozostaje nieznana. Dowiedzieliśmy się natomiast, że w sprawie wszczęto dochodzenie, ponieważ wyniki autopsji wykluczyły śmierć z przyczyn naturalnych. Na wyniki części zleconych testów toksykologicznych musimy poczekać do początku kwietnia, być może wtedy stanie się jasne, co doprowadziło do śmierci wokalistki.

W niedzielę o 12:30 lokalnego czasu w kościele św. Patryka w irlandzkim mieście Limerick rozpocznie się oficjalna ceremonia pogrzebowa. Prywatny pogrzeb dla rodziny i najbliższych odbędzie się dwa dni później w miejscowości Ballybricken.

Polecane

Share This