Dom Kurta Cobaina i Courtney Love wystawiony na sprzedaż


2019.10.01

opublikował:

Dom Kurta Cobaina i Courtney Love wystawiony na sprzedaż

foto: mat. pras.

Mieszczący się w Seattle dom Kurta Cobaina i Courtney Love trafił na sprzedaż. Para kupiła go w styczniu 1994 roku i mieszkała w nim razem do momentu śmierci Kurta 5 kwietnia 1994. To właśnie na terenie posesji lider Nirvany odebrał sobie życie.

Dom od dawna nie jest już własnością Courtney. Liderka Hole sprzedała go w 1997 za 2,895 mln dolarów. Teraz jego cena wzrosła do 7,5 mln.

W wystawionym na sprzedaż budynku oprócz czterech sypialń i czterech łazienek znajduje się m.in. piwniczka do przechowywania wina. Aktualne zdjęcia nieruchomości znajdziecie tutaj.

Jubileuszowe wznowienie „MTV Unplugged in New York” w drodze

W kwietniu minęło 25 lat od samobójczej śmierci Kurta Cobaina. Dopiero kilka miesięcy po tragicznych wydarzeniach do sklepów trafiło klasyczne już koncertowe wydawnictwo Nirvany „MTV Unplugged in New York”. W tym roku do sprzedaży reedycja wydawnictwa poszerzona o dodatkowe nagrania zarejestrowane podczas prób. Jednym z nich jest promująca wznowienie przeróbka „The Man Who Sold The World” Davida Bowiego. Wznowienie „MTV Unplugged in New York” będzie dostępne na dwóch winylach i w formie plików.

Polecane

Share This