Domowe spaghetti w znikającym sklepie Eminema


2017.12.19

opublikował:

Domowe spaghetti w znikającym sklepie Eminema

foto: mat. pras.

Od piątkowej premiery „Revival” oczy całego świata skierowane są na Eminema. Odsłonienie wyczekiwanego krążka to jednak nie jedyny ważny moment w tym roku – we wrześniu raper świętował piętnastolecie premiery filmu „8. mila”. Z tej okazji w miniony weekend w Detroit otworzył się pop-up shop o symbolicznej nazwie Mom’s Spaghetti.

„8. mila” to nie tylko przejmująca historia inspirowana młodością rapera, ale też niezapomniany soundtrack. Tekst nagrodzonego Oscarem utworu „Lose Yourself” (“His palms are sweaty, knees weak, arms are heavy/There’s vomit on his sweater already, mom’s spaghetti) stał się inspiracją do nazwania pop-upu, gdzie fani oprócz kupienia limitowanego merchu „Revival” mogli spróbować filmowego dania Stephanie Smith, matki Jimmy’ego „B-Rabbit” Smitha czy tzw. S’ghetti Sandwich prosto z nastoletniego menu muzyka.

Mom’s spaghetti to nie taki makaron jakiego spodziewałbyś się gdyby twoja babcia przypłynęła do Stanów statkiem z Włoch… To raczej makaron który byś znał, gdyby twoja mama przyjechała do Michigan autobusem – opowiada weekendowy szef kuchni Mom’s Spaghetti, Curt Catallo.

Polecane

Share This