Donatan woli pracować z gwiazdami pop niż z raperami


2018.01.12

opublikował:

Donatan woli pracować z gwiazdami pop niż z raperami

foto: P. Tarasewicz

Poniedziałkowa informacja potwierdzająca udział Rycha w „Agencie” poruszyła nie tylko słuchaczy rapera i widzów programu, ale także środowisko artystyczne. Tede skorzystał z okazji, by wbić przeciwnikowi szpilę, Czarny HIFI spropsował i przyznał, że trzyma kciuki.

Udział poznańskiego rapera w programie TVN-u skomentował także Donatan. – Cieszę się, że Vin Diesel zmienił zdanie i wystąpi w programie „Agent” w TVN – napisał na fanpage’u artysta doszukując się podobieństw między Peją i amerykańskim aktorem znanym m.in. z serii „Szybcy i wściekli”. W komentarzu pod postem Donatan odniósł udział rapera w programie do sytuacji na rodzimej scenie muzycznej stwierdzając: – To moja odpowiedz na wasze pytania, czemu wolę robić kawałki z Marylą Rodowicz. Ponieważ… i zabrzmi to kuriozalnie dla hip-hopowego świata – wykonawcy popowi rzadziej udają i częściej są sobą.

Trzecia edycja programu „Agent – Gwiazdy” będzie emitowana przez TVN od lutego. Oprócz poznańskiego rapera w programie wystąpią Karolina Ferenstein–Kraśko, Anna Lucińska, Ilona Ostrowska, Anna Skura, Maja Włoszczowska, Julia Wróblewska, Beniamin Andrzejewski, Victor Borsuk, Tomasz Ciachorowski, Jan Kuroń, Michał Mikołajczak, Maciej Myszkowski, Piotr Świerczewski. W roli prowadzącej zobaczymy Kingę Rusin. Reality show zostało zrealizowane w Hong Kongu i na wyspie Bali.

Polecane

Share This