Donatan: Wstyd, że Ukraińcy nieznający języka, lepiej sobie radzą w Polsce niż niektórzy „artyści”


2020.12.24

opublikował:

Donatan: Wstyd, że Ukraińcy nieznający języka, lepiej sobie radzą w Polsce niż niektórzy „artyści”

Donatan znany z częstego trollowania na swoim Facebooku, opublikował niedawno zdjęcie, na którym widzimy go z Cleo i nowym Mercedesem. Obok zdjęcia pojawił się wpis:

– W tym trudnym roku postanowiłem podarować CLEO pięknego nowego Mercedesa GLE Coupe. Mam niewielu przyjaciół ale samych prawdziwych i nic nie sprawia mi takiej przyjemności jak to, że mogę widzieć ich radość 🙂 Niezmiennie najlepszy salon – AutoPartner Garcarek, a jeśli dobry wrapping to tylko WrapStyle Ostrów.

Wpis prawdopodobnie był postem sponsorowanym, bo współpraca Dontanai Cleo z Mercedesem trwa już od dłuższego czasu. Niektóre media wzięły jednak wpis producenta bardzo dosłownie i skrytykowały go za obnoszenie się pieniędzmi zarabianymi m.in. na graniu imprez w TVP.

– Pewien branżowy portal skupiający „artystów” dał taki upust swojej zazdrości. Usunęli już post bo skomentowałem go u nich, ale napisze jeszcze tu żeby wszyscy widzieli jak ta „branża” może wyglądać 🙂 „Gdzie ja koncertuje i jestem na scenie? Ostatnio byłem kilka lat temu, po prostu nie jestem nieudacznikiem który przez lata prosperity nie był w stanie odłożyć i zainwestować. Wstyd że Ukraińcy nie znający języka lepiej sobie radzą w Polsce niż niektórzy „artyści”. Prawda jest taka że niegospodarność, zazdrość, nałogi i nadmuchane ego doprowadziło do tej sytuacji. Wcale mi nie żal większości tych którzy w weekend koncertowy potrafili zarabiać kilka-kilkanaście tysięcy a resztę tygodnia trzeźwieć i siedzieć na dupie nie podejmując żadnej innej pracy. Ja założyłem firmę, jedną, drugą, kolejną bo chciałem i umiałem pracować lepiej niż „bohema artystyczna” Dziś ten post, ten Mercedes i frustracja branży jest efektem tego jak zaplanowali swoje życie. To nie pandemia Was zgubiła tylko niegospodarność, lenistwo i krótkowzroczność. Możecie dyskutować teraz o tym czy muzyka moja i Cleo jest czy nie jest ambitna, dowartościowywać się tym że „nie sprzedaliście się” do reklamy ale prawda jest taka że na koniec dnia i tak chodzi Wam tylko o pieniądze których teraz nie macie 😎 – napisał Donatan.

– Zresztą doskonale pamiętam kilka lat temu podśmiechujki że z Cleo ciągle pracujemy, że „chce nam się tyle teledysków robić i tyle koncertów grać” Podśmiechujki że jeździliśmy na początku starym busem bo racjonalnie podchodziliśmy do wydatków zamiast wynajmować coś w czym możemy się „pokazać”. Dziś sytuacja się odwróciła, wszystko to co mamy jest nasze nie pożyczone na pokaz, stoimy na ziemi mocno tak jak nasze biznesy które budowaliśmy przez lata. Praca, praca i jeszcze raz mądra praca! 🙂

PS Prawdziwą radością jest dawać a nie brać więc nie wyciągaliśmy z Cleo rąk po pieniądze i zapomogi, bo wiemy że innym branżom jest trudniej – po prostu dużo pracujemy, inwestujemy, twardo stąpamy po ziemi i nie tracimy kontaktu z rzeczywistością – dodał w jednym z komentarzy Donatan.

W tym trudnym roku postanowiłem podarować CLEO pięknego nowego Mercedesa GLE Coupe. Mam niewielu przyjaciół ale samych…

Opublikowany przez Donatan Wtorek, 22 grudnia 2020

Pewien branżowy portal skupiający „artystów” dał taki upust swojej zazdrości. Usunęli już post bo skomentowałem go u…

Opublikowany przez Donatan Środa, 23 grudnia 2020

Polecane


Share This