Donatan zdradza jakie ma koszty miesięczne i dziwi się, że inni maja cztery razy większe


2020.11.26

opublikował:

Donatan zdradza jakie ma koszty miesięczne i dziwi się, że inni maja cztery razy większe

Dziś na Facebooku Donatana pojawił się wpis na temat tego, za jaką kwotę miesięcznie można „przeżyć” w Polsce. Raper pochwalił się, że miesięczne koszty jego życia nie przekraczają 2200 PLN i jest mocno zdziwiony, że jego znajomi mają tych kosztów nawet 8000 PLN miesiecznie:

– Dawno nie było tematów które pieką jak papryka chilli pod skórą 🙂 Ostatnio rozmawiałem z moim kolegą „artystą” który skarżył się że ledwo wiąże koniec z końcem. Kiedy powiedziałem mu że ja żyję za 2200 zł miesięcznie *** ( chodzi o samo życie, opłaty, wyżywienie, prąd, gaz itd. Nie licząc kosztów prowadzenia firm ) to srogo się zdziwił twierdząc że w Polsce nie da się przeżyć miesięcznie za mniej niż 8 000 zł chyba że jest się „żulem” 🙃 Zgadzacie się z tym? Jak u Was w tym temacie? 😎 PS zaznaczę tylko że 8 000 zł to i tak najmniejsza kwota która usłyszałem… nie chciałem pisać tych większych żeby Was nie zmiotło z planszy 😃 😃 😃 Zastanawiam się czy ze mną coś nie tak 😃 – napisał producent.

– Oczywiście nie wydaje 2200 zł bo więcej nie mam, po prostu tak bez zbytków u mnie wychodzi. Kiedyś jak byłem młody i nie miałem nic chciałem mieć wszystko bo wszystko wydawało się potrzebne. Dziś kiedy stać mnie na wszystko widzę że to jest zupełnie niepotrzebne 🙂 – dodał w komentarzu.

Dawno nie było tematów które pieką jak papryka chilli pod skórą 🙂 Ostatnio rozmawiałem z moim kolegą „artystą” który…

Posted by Donatan on 2020 Listopŏd 26, sztwŏrtek

Polecane

Share This