donGURALesko: „Gdybyśmy byli pilniejsi, być może zasługiwalibyśmy na coś więcej niż na rządy prezesa”

Raper apeluje do fanów przed wyborami.


2019.10.09

opublikował:

donGURALesko: „Gdybyśmy byli pilniejsi, być może zasługiwalibyśmy na coś więcej niż na rządy prezesa”

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

W najbliższą niedzielę odbędą się wybory parlamentarne. W tym roku wyjątkowo dużo artystów angażuje się w kampanie nawołujące do głosowania. Muzycy na ogół unikają dzielenia się swoimi sympatiami politycznymi, aby nie agitować fanów, proszą jednak, by nie zmarnować danego nam prawa głosu i faktycznie stawić się w niedzielę przy urnie wyborczej.

Do głosowania namawia również donGURALesko, on jednak wyraźnie wskazuje nie tyle na kogo zagłosuje, ale daje znać, kogo nie poprze. Dla tych, którzy śledzą wypowiedzi DGE na tematy polityczne nie będzie zaskoczeniem, że artysta nie sympatyzuje z Prawem i Sprawiedliwością. Raper opublikował zdjęcie z młodości, przyznając, że żałuje, że nie uczył się pilniej. Dlaczego?

Oto ja. Jakieś ćwierćwiecze temu. Uczę się historii. Gdybym uczył się pilniej, być może byłbym dziś bardziej rozgarniętym gościem. Gdybyśmy wszyscy byli pilniejsi, być może zasługiwalibyśmy na coś więcej niż na rządy prezesa. Wciąż nie jest za późno, by to zmienić – wyjaśnił na Instagramie Gural, dołączając do wpisu hashtag #govote.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez donGURALesko (@djdziadzior)

Polecane

Share This