donGURALesko powołał do życia nowy projekt z kolegami ze sceny. Płyta jeszcze w tym roku


2021.11.02

opublikował:

donGURALesko powołał do życia nowy projekt z kolegami ze sceny. Płyta jeszcze w tym roku

fot. mat. pras.

Stało się to, co wielu fanów podejrzewało, śledząc media społecznościowe. donGURALesko i Shellerini nagrali wspólny album i wydadzą go jeszcze w tym roku. Projekt, który wspólnie z dwójką poznańskich raperów tworzy Tailor Cut, otrzymał nazwę Trinity. Dlaczego? Wyjaśnienie znajduje się w oficjalnym komunikacie towarzyszącym odpaleniu preorderu.

W 1945 roku w pobliżu miasta Alamogordo w Nowym Meksyku doszło do detonacji bomby plutonowej o sile rażenia 20 kiloton. Uznany potem za początek ery atomu pierwszy test o kryptonimie Trinity był kulminacją kilkuletniego programy Projekt Manhattan. Dziś ponownie liczniki geigera wychylą wskazówki na skali, bo nadchodzi nowa fala uderzeniowa. Kulminacją wieloletnich wspólnych nagrań donGURALesko i Shellera również jest projekt “TRINITY” – album DGE i Shelki o mocy bomby atomowej w całości na radioaktywnych beatach od Tailor Cuta.

W ramach pakietu preorderowego, poza samym albumem dostępny jest także mixtape od DJ-a Soiny “BAK IN DA DAYZ” będący śladem przeplatania się rapu Gurala i Shellera, zawierający także niepublikowany wcześniej utwór, czy między innymi niewydawane wcześniej w fizycznej formie utwory z projektu BENGAZI. W RADIOACTIVE PROERDER otrzymacie także instrumentalną wersję albumu, pakiet wlepek, bibułki, crusher, lighter TRINITY, album w wersji kasetowej, wristband, smycz oraz oczywiście autografy na płycie.

Proerder można zamawiać na www.donguralesko.pl! Pierwszy singiel i teledysk z projektu już w ten czwartek – czytamy w informacji przesłanej przez Szpadyzornię.

Polecane

Share This