donGURALesko prezentuje nowy klip i opowiada o poświęceniach na planie


2019.08.05

opublikował:

donGURALesko prezentuje nowy klip i opowiada o poświęceniach na planie

fot. kadr z wideo

Po intensywnej promocji przed premierą „Latających ryb” donGURALesko dał fanom chwilę odpocząć od kolejnych klipów. Wydawnictwo jest na rynku już blisko dwa miesiące i od siedmiu tygodni utrzymuje się na OLiS (w najnowszym notowaniu uplasowało się na 30. pozycji). DGE przypomina o płycie, publikując teledysk do piosenki „Nie ma takiej ceny.

Osiem upalnych dni. Bluza z kapturem przy +40 stopni C. Dziesiątki prac, setki tagów i wlepek. Setki przemierzonych kilometrów. Malaga. Tarifa. Kadyks. La Linea. Gibraltar. Marbella. Wszystko po to, aby zaznaczyć swoją obecność. Być wolnym jak ptak. Być wolnym jak wilk. “Oddam ci cały świat dla tych kilku chwil” – pisze o pracy nad klipem artysta.

“Nie ma takiej ceny” to nietuzinkowe, dokumentalne podejście do formy teledyskowej – zapis kontrowersyjnych działań artystycznych w nowych przestrzeniach miejskich napotkanych w czasie ośmiodniowej podróży poznańskiego artysty Noriakiego. Motywem przewodnim jest charakterystyczna postać zwana Watcherem, z którą artysta podróżuje po całym świecie. Watcher zmienia napotkany kontekst miejsca, używając jak najprostszej formy, dodając atrybuty zmienia znaki, mury, ściany oraz wszelkie napotkane obiekty w przestrzeni miejskiej – komentuje na fanpage’u raper.

Polecane

Share This