donGURALesko wyjaśnia, dlaczego nie lubi wypowiadać się o innych raperach


2020.11.29

opublikował:

donGURALesko wyjaśnia, dlaczego nie lubi wypowiadać się o innych raperach

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

W piątek na rynku pojawi się nowy mixtape donGURALesko i Matheo „Vrony & protony”. Prawdopodobnie w dniu premiery wydawnictwa artyści podzielą się z fanami klipem do kawałka „Bad Boy”, którego można już posłuchać w serwisach streamingowych. DGE nie zwalnia tempa i już teraz deklaruje, że ma zaplanowanych sporo rzeczy na przyszły rok, w tym m.in. wydanie części swoich płyt na winylach. Artysta szykuje się także do powrotu na scenę i zapowiada, że jego przyszłoroczne koncerty będą inne niż wszystko, co do tej pory zrobił.

Szykuje się szeroko zakrojony projekt. W tej chwili występujemy w ośmioosobowym składzie, docelowo w szesnastoosobowym. Stworzymy nową definicję grania koncertów – mówił w trakcie nagrań z udziałem sekcji dętej raper.

Sprawdź też: donGURALesko także stracił przez pandemię, ale nie zabiega o rządową pomoc. „Mam dwie rączki małe do hip-hopu doskonałe”

Poza planami na przyszły rok fani pytali artystę m.in. planach na współpracę z Peją i z Paluchem, skąd dowiedzieliśmy się, że jedno i drugie ujrzy światło dzienne wkrótce. Raper zapowiedział przy okazji płytę z Kaczorem, która podobno jest już na ukończeniu oraz wydawnictwo z Waldemarem Kastą. O ile DGE chętnie wypowiada się o współpracach z innymi raperami, o tyle trudno namówić go na wyrażanie opinii o nich. Dlaczego?

Nie za bardzo lubię się wypowiadać o raperach, moich kolegach z branży. Krytykować ich, oceniać czy nawet chwalić. Pozostawiam to słuchaczom. Ja robię swoje i tyle – wyjaśnił donGURALesko.

Polecane

Share This