donGURALesko wymyślił najdłuższy tytuł albumu w historii polskiego rapu?

Nowe wydawnictwo w maju. Klip do promującego je singla już w sieci.


2021.03.19

opublikował:

donGURALesko wymyślił najdłuższy tytuł albumu w historii polskiego rapu?

fot. mat. pras.

W sieci pojawiło się wideo do premierowego kawałka donGURALesko zatytułowanego „Dedukuj kit”. Wyprodukowany przez The Returners numer zapowiada nowy krążek poznańskiego weterana zatytułowany „Utwory rapowane, których można słuchać w domu, w aucie, albo w jakimś innym miejscu”. Album trafi do sklepów w maju, ale już teraz można go zamówić w preorzerze. Wersja dostępna w przedsprzedaży poza podstawowym materiałem zawiera także instrumentale i a capelle, wlepki oraz kody rabatowe do sklepów el-polako.com i baisel.pl. W ofercie znajdziecie także wydania z koszulką oraz okularami przeciwsłonecznymi, a także maxi singlem Masta Ace’a i DGE i mixtapem „Szpadymix by DJ Soina Olsdchool & Newschool”. Dodatkowo do wybranych zamówień dorzucona zostanie płyta „Alphabet Challenge”.

W dobie, gdy rap stał się łatwo przyswajalnym produktem masowym, DGE wraca do korzeni. “Utwory rapowane, których można słuchać w domu, w aucie, albo w jakimś innym miejscu” to dwudziesta pierwsza płyta w dyskografii DZIADZIORA bezlitośnie diagnozująca społeczne problemy XXI wieku. To powrót do tradycji publicystycznego rapu, protest songu i zaangażowanych korzeni hip-hopu. Wszystko to jak zwykle podane w wyśrubowanej formie technicznej. Celne spostrzeżenia, chropowata technika, zimny flow.

“Utwory rapowane…” to ponad godzina bezkompromisowego rapu. Za produkcję płyty odpowiadają Magiera, The Returners, Lex Caesar, Ceha, Świerzba, James Wantana.

Premierę sklepową zaplanowano na 28 maja. Co ciekawe – preorderowe wydania zostaną wysłane do fanów dwa tygodnie wcześniej.

Sprawdź także: WdoWa, Ryfa i Rena z numerem dla fanów trapowej piaskownicy przy ulicy sezamkowej

Polecane

Share This