donGURALesko zapowiada mixtape, album i… kolejny album


2019.02.08

opublikował:

donGURALesko zapowiada mixtape, album i… kolejny album

fot. mat. pras.

Fani donGURALesko zacierają ręce na myśl o tym, co czeka ich w 2019. Wiemy już, że raper szykuje się do wydania mixtape’u „Miłość, szmaragd i krokodyl”, który nagrał wspólnie z Matheo, a także albumu „Latające ryby”. W opublikowanym na swoim kanale materiale wideo artysta zapowiada także kolejny album o roboczym tytule „Mowa ciemna”. To jednak wydawnictwo szykowane dopiero na 2020 rok.

Nie będę zdradzał wszystkich szczegółów jak okładka, która wygląda tak – mówi DGE, po czym pokazuje do kamery ekran komputera, na którym możemy zobaczyć grafikę wydawnictwa z Matheo. W przeciwieństwie do albumów poznaniaka na mixtapie pojawi się sporo gości. – Po trzecim utworze będziecie musieli zrobić przerwę w odsłuchu z uwagi na intensywność przepływu danychpisał niedawno o „Miłości, szmaragdzie i krokodylu” Matheo. donGURALesko wypowiada się w podobnym tonie.

Przy okazji raper zdradził, że dograł się w ostatnim czasie na kilka płyt. Wiemy już, że Gural pojawi się w nowym singlu Donatana, artysta poinformował, że usłyszymy go także na krążku Pokahontaz, a także, że połączył siły z Masta Ace’em.

Zarówno mixtape jak i album są już gotowe, raper pracuje obecnie nad teledyskami i wkrótce rusza z promocją obu wydawnictw.

Polecane

Share This