Doniu, Mezo, Stachursky i Red Lips na 100-lecie niepodległości


2018.11.06

opublikował:

Doniu, Mezo, Stachursky i Red Lips na 100-lecie niepodległości

foto: CGM.pl

Kancelaria Premiera uczci setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości rodzinnym piknikiem. Impreza odbędzie się przy Alejach Ujazdowskich 1/3 w niedzielę w godzinach 13:00-17:00. Organizatorzy obiecują moc atrakcji, m.in. pokazy Wojska Polskiego i służb mundurowych, dmuchany plac zabaw, zawody sportowe, obiad polowy, atrakcje dla dzieci oraz widowisko z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.

W programie znalazły się także koncerty. I tutaj mamy nieco zaskakujący line-up, ponieważ kancelaria postawiła na występy Donia, Meza, Stachursky’ego oraz zespołu Red Lips.

W repertuarze Donia z pewnością nie zabraknie opublikowanego pod koniec września patriotycznego utworu „Od urodzenia w sercach #niepodległa”, spodziewamy się także choćby „Dzień dobry Polsko”. Mezo w przeszłości poruszał wątki związane z historią Polski, nawiązując choćby do wydarzeń z Poznania w piosence „Czerwiec ’56”. Mimo to na rodzinnym pikniku z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości spodziewamy się przede wszystkim „Suczek”, „Kieliszków”, „Dosko” i innych szlagierów.

11 listopada bądźmy razem! Pod biało-czerwoną flagą. Pamiętając, że Polskę odbudowały podobieństwa, a różnice zeszły na dalszy plan – takim hasłem do udziału w niedzielnym pikniku zachęca Kancelaria Premiera. Skusicie się?

Polecane

Share This