Doniu o Tede: „Bezbek klasycznie plujący żółcią”


2014.05.13

opublikował:

Doniu o Tede: „Bezbek klasycznie plujący żółcią”

Członek Ascetoholix odpowiada na zareagował na opublikowaną na naszych łamach wypowiedź TDF-a odnoszącą się do twórczości Donatana. W dzisiejszych czasach wystarczy pokazać cycki oblane śmietaną, żeby się wszystko zgadzało – napisał Tede.

{Diil}

Tede lubisz brody, co? Tede lubisz brody co? Pogłaszcz Austriaka! Bezbek klasycznie plujący żółcią uosabia chyba najgorszy sort polskiego rzemieślnika muzycznego. Inaczej nie nazwę ludzi którzy srają jadem, będąc chorągiewką z racji „wykluczenia”, nagrywając z Donatanem „politycznie” najpierw a teraz go czysto jadąc – pisze na swoim fanpage`u Doniu. Hipokryto pierdolony – nienawidzę czasem polskiego hiphopu właśnie za takich jak ty – sam zesrałbyś się ze szczęścia gdyby pofarciło ci się z jednym z singli i mógłbyś tłustą dupą śmignąć po szkiełku odkurzając karierę u schyłku – dodaje.

Co na to Tede? Pozdrawiam u schyłku kariery – odpowiedział raper publikując nowy utwór zatytułowany „Streetwear”. Kawałek znajdzie się na płycie „#kurt_rolson” (odsłuch dostępny pod tym linkiem ).

{sklep-cgm}

Polecane

Share This