Doniu w nowym singlu Mr. Polski. „Złote tarasy” to obecnie numer jeden w Polsce

"Mamy szampana i będę nim sikać".


2022.04.09

opublikował:

Doniu w nowym singlu Mr. Polski. „Złote tarasy” to obecnie numer jeden w Polsce

fot. kadr z wideo

Wczoraj w sieci pojawiło się wideo do nowego singla Mr. Polski „Złote tarasy”. W klipie zajmującym obecnie pierwsze miejsce na karcie Na czasie w kategorii muzyka gościnnie wystąpił Doniu.

Podczas sesji studyjnej Mr. Polska zażartował i zaczął śpiewać „Hej suczki” Ascetoholix. – Kawałek ten kojarzy mi się z dawnymi czasami, kiedy jako dziecko jeździłem do Polski na wakacje z rodzicami. Postanowiłem więc zadzwonić do Donia, żeby poprosić go o możliwość wykorzystania refrenu „Hej suczki”. Spotkaliśmy się z Doniem podczas kręcenia klipu do „Złotych tarasów”, to był niesamowity weekend – zdradził raper.

„Złote tarasy” radzą sobie znakomicie nie tylko na YouTube. Utwór jest obecnie numerem jeden w Polsce na Spotify, co bardzo cieszy artystę.

Z mojej strony chciałbym wam podziękować za spełnienie mojego marzenia, które już kilka lat za mną chodzi. Dzisiaj mogę powiedzieć, że jestem numer jeden na Spotify w Polsce. Brakuje mi słów, nie macie pojęcia jakie to dla mnie ważne i co to dla mnie znaczy… dziękuje, kocham was mordeczki. Mamy szampana i będę nim sikać – śmieje się artysta.

Polecane

Share This