Doniu zapowiada EP-kę


2011.11.22

opublikował:

Doniu zapowiada EP-kę

„Stricte”, to najbardziej nietypowa produkcja tej jesieni, kontrowersyjny mini album, którego nagranie zajęło zaledwie dwa tygodnie. To zasługa producenta i rapera, który w niebagatelny sposób potraktował swoich oponentów numerem „W ryj”, zamykając gęby niedowiarkom, sceptykom, nierzadko wielu raperom z rodzimej sceny. Tak samo jak w singlu, za muzykę i słowa oraz produkcje utworów odpowiada Doniu. „Stricte” to bezpośrednia, prostolinijna i dosadna EP, na której swoje kilka wersów dodali Kris z Ascetoholix, VitoWs oraz po dłuższej przerwie Owal/Emcedwa.

To kilka slow dla świadomych słuchaczy, umiejących oddzielić nakręcane popytem rzemieślnicze twory pseudoartystow od spontanicznych, celnych wersow i spostrzeżeń na bieżące tematy z zycia i sceny. To również kilka refleksji zestawionych z celnymi uwagami i ripostami w stronę oponentów.  „Stricte” to najbardziej zaskakująca EP-ka tego roku!

„Stricte” dostępna bedzie dla limitowanej rzeszy odbiorcow w fizycznej wersji w oryginalnym opakowaniu, dostępna wysyłkowo tylko Facebooku oraz w formie mp3 na oficjalnym sklepie soundpark.pl! Wraz z wydaniem Stricte planowany jest konkurs o którego szczegółach poinformujemy niebawem!

Tracklista:

01. Intro Streecte

02. W ryj

03. Nie znaleś mnie.

04. Żaden z nas feat.Kris / Ascetoholix

05. Siadaj!

06. To on.

07. W moich butach. feat.Owal /Emcedwa

08. Pełen wiary.  feat.VitoWS

09. Dawno.

10. Masz coś dla mnie?

11. Outro Streecte

Polecane

Share This