Dr. Dre i KRS-One pracują nad wspólnym utworem?


2018.08.18

opublikował:

Dr. Dre i KRS-One pracują nad wspólnym utworem?

foto: mat. pras.

Czy Dr. Dre i KRS-One łączą siły? Niewykluczone, że czeka nas co najmniej wspólny utwór obydwu panów. Były członek Boogie Down Productions podzielił się w swoich mediach społecznościowych wspólnym zdjęciem z producentem i zapowiedział, że „nowy KRS-One już wkrótce”.

Warto przypomnieć, że artyści już ze sobą kiedyś współpracowali – nagrali m.in. klasyczny utwór „East Coast/West Coast’, który pojawił się w 1996 roku.

Dr. Dre kończy pracę nad płytą Andersona .Paaka

O tym, że Dr. Dre pomaga wokaliście przy jego nowej płycie wiadomo było od dawna. Teraz słynny producent kończy pracę nad albumem Andersona .Paaka i swój czas poświęca na ostateczny mix produkcji.

Na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym Dre miksuje album wraz z inżynierem dźwięku Quintenem Gilkeyem. Fotografię udostępnił Tyhiem “Ty” Cannon, który jest głównym A&R w Aftermath Entertainment. Apetyt podsycił także portal OnSmash, który udostępnił korespondencję .Paaka z Dr. Dre. – Właśnie skończyłem mixowanie – napisał Dre, po czym dodał – Dziękuję za możliwość współpracy przy twoim projekcie. Obiecuję, że cię nie zawiodę.

Solowy album .Paaka będzie następcą doskonale przyjętego “Malibu” z 2016 roku. Prawdopodobnie będzie nazywał się “Oxnard Ventura” i na rynku pojawi się jeszcze w tym roku.

Dr. Dre jest perfekcjonistą, dlatego czekamy na “Detox”

O “Detoxie” można wiele pisać. Wielkie dzieło Dr. Dre jest zapowiadane od wielu lat, jednak do tej pory nie ujrzało światła dziennego.

Przez ostatnie lata kilku raperów zdołało nawet zdradzić, że pojawią się na tym projekcie. Mówił o tym m.in. The Game, który stwierdził, że nie wyobraża sobie, że mogłoby go na płycie zabraknąć. Według kilku plotek na “Detoxie” będzie także Kendrick Lamar.

Teraz o słynnym albumie postanowił wypowiedzieć się Scott Storch, o którym ostatnio znowu zrobiło się trochę głośniej za sprawą filmu dokumentalnego “Still Storch”. Podczas swojej rozmowy w programie Cruz Show w Power 106, Storch opowiadał o swojej przeszłości, problemach, a także o albumie Dr. Dre. Zapytany, czy ten projekt kiedykolwiek się pojawi odpowiedział: – Myślę, że to się stanie. Człowieku, naprawdę, wiem że to się stanie. To jest Dre. On jest perfekcjonistą. Ostatnio czekałeś wiele lat. Jestem pewien, że pojawi się od niego jeszcze więcej.

Polecane

Share This