Dr. Dre zmienił zdanie i będzie płacił żonie miliony złotych miesięcznie


2021.01.10

opublikował:

Dr. Dre zmienił zdanie i będzie płacił żonie miliony złotych miesięcznie

Przypomnijmy, Nicole Young złożyła papiery rozwodowe i zamierza rozstać się z Dr. Dre. Nie zamierza jednak zrezygnować z bardzo dostatniego życia, które prowadziła u boku gwiazdora. Partnerka Andre chce dostawać od niego dwa miliony dolarów miesięcznie alimentów. Mimo, że para podpisała przed ślubem intercyzę, mówiącą, że majątek zgromadzony przez każdego z partnerów podczas małżeństwa zostaje przy nim, Nicole twierdzi, że Dre unieważnił te ustalenia wkrótce po ślubie. Dokumenty jednak mówią co innego.

Do tej pory Dre proponował małżonce alimenty w wysokości około 300 tysięcy dolarów miesięcznie. Twierdził, że tyle wynoszą jej realne koszty życia. Utrzymywał także żonę od czasu, kiedy zdecydowali się na separację. Kilka dni temu Dre ostrzegł żonę, że ta musi nauczyć się gospodarności, bo do momentu werdyktu wydanego przez sąd, nie będzie jej utrzymywał. Swoją decyzję argumentował tym, że w chwili obecnej, Nicole dostaje większe fundusze niż będą jej przysługiwały po rozwodzie. Cztery dni temu, legendarny producent trafił jednak do szpitala. Jak się okazało Dre miał tętniaka mózgu. Po kilku godzinach spędzonych na OIOMIEb 55- latek napisał na swoim Instagrmie, że czuje się dobrze.

– Dziękuję mojej rodzinie, przyjaciołom i fanom za zainteresowanie i życzeni. Świetnie sobie radzę, a mój zespół medyczny zapewnia mi doskonałą opiekę. Wkrótce wyjdę ze szpitala i wrócę do domu. Podziękowania dla wszystkich wspaniałych lekarzy w Cedars. Jedna miłość!! – napisał na Instagramie potentat hip-hopowy po hospitalizacji.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dr. Dre (@drdre)

Jak dowiadujemy się teraz, po wyjściu ze szpitala, Dre postanowił, że do wydania wyroku w sprawie rozwodowej, spełni oczekiwania Nicole i będzie wypłacał jej dwa miliony dolarów miesięcznie (ponad siedem milionów złotych).

Para ponownie spotka się w sądzie w kwietniu 2021 roku.

Polecane

Share This