Drake kupił dom od innej gwiazdy muzyki. Od roku próbuje go sprzedać, ale nie może

Fame się zgadza, lokalizacja też. Co w takim razie odstrasza kupców?


2024.05.18

opublikował:

Drake kupił dom od innej gwiazdy muzyki. Od roku próbuje go sprzedać, ale nie może

Kiedy w 2022 r. Robbie Williams sprzedawał Drake’owi dom, robił interes życia. W 2015 r. muzyk kupił posiadłość w Beverly Hills za 32,7 mln, tymczasem po siedmiu latach odsprzedał ją Kanadyjczykowi za 75 mln. Drizzy szybko jednak zdecydował, że skoro i tak większość czasu spędza w Toronto, to nie potrzebuje takiej nieruchomości i po niespełna roku sam wystawił ją na sprzedaż. Cena wzrosła do 88 mln i… zaczęły się problemy.

SPRAWDŹ TAKŻE: W jakiej kondycji są finanse Britney Spears? Ujawniono, ile artystka zarobiła w ubiegłym roku

Mogłoby się wydawać, że posiadłość, która należała do Drake’a i do Robbiego Williamsa, sprzeda się sama. Wygląda jednak na to, że cena odstrasza ewentualnych klientów, bowiem raper nie może sprzedać domu od maja ubiegłego roku. Drizzy’emu się jednak nie spieszy, dlatego nie zamierza schodzić z ceny. Najnowsza opublikowana przez biuro nieruchomości oferta opiewa na taką samą kwotę jak ubiegłoroczna. Zdjęcia posiadłości możecie zobaczyć tutaj.

Co dostaniecie w tej cenie? Liczącą 2254 metry kwadratowe nieruchomość, w której jest 10 sypialni (siedem w głównym domu, kolejne trzy w domku dla gości) i aż 22 łazienki, a także m.in. pokój do gier. W skład rozłożonej na 8 hektarach całości wchodzą także m.in. garaż mogący pomieścić 11 samochodów i kort tenisowy. Nie ma za to boiska do koszykówki, a jak wiadomo – Drake jest miłośnikiem tego sportu. Być może to sprawiło, że postanowił pozbyć się domu w Kalifornii.

Polecane

Share This