Drake kupił samolot za 100 milionów dolarów


2019.05.11

opublikował:

Drake kupił samolot za 100 milionów dolarów

Drake niewątpliwie należy to najpopularniejszych muzyków ostatnich kilku lat. Niezliczona ilość hitów, przyniosła artyście wielki majątek, który Drake przeznacza często na zabawki dla dorosłych chłopców. Raper znany jest z zamiłowania do szybkich, drogich samochodów. Ma już w swoje kolekcji auta takich marek jak McLaren, Maybach, Ferrari czy Mercedes. Tym razem Drake zaszalał jednak nieco bardziej niż zwykle. Na jego instagramie pojawiło się video, na którym widzimy pasażerski samolot Boeing 767. Drake opatrzył film komentarzem:

„Nic do tej pory nie było takie samo

W samym nagraniu Drake przyznaje:

„Koniec z wynajmowaniem, dzieleniem się czy współwłasicielami”

W materiale możemy także wnętrze samolotu – przygotowane oczywiscie specjalnie na potrzeby życia w trasie. W środku widzimy skórzane kanapy i fotele, stoły oraz gigantyczny telewizor.

Cenę samolotu specjaliści oceniają na 80 do 100 milionami dolarów. Co ciekawe wynajem takiej maszyny to suma rzędu 600 – 700 tysięcy dolarów. Może się więc okazać, że zakup maszyny może być całkiem niezłą inwestycją.

Nowego zakupu pogratulowali Drake’owi koledzy z branży. Był wśród nich m.in. DJ Khaled, Rich the Kid, Lil Yachty czy Machine Gun Kelly.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez champagnepapi (@champagnepapi)

Polecane

Share This