Drake ma nową pracę. Raper wraca do TV


2018.07.31

opublikował:

Drake ma nową pracę. Raper wraca do TV

foto: P. Tarasewicz

Drake wraca do świata telewizji. Raper będzie producentem wykonawczym nowej produkcji HBO „Euphoria”, a w produkcję będzie zaangażowany również menadżer rapera Future The Prince. Serial będzie bazował na izraelskiej produkcji z 2012 roku i powstanie 10 odcinków. Scenariusz napisze Sam Levinson.

„Euphoria” przedstawi historię uczniów, którym nie są obce narkotyki, seks, miłość i przyjaźń. Francesca Orsi, jedna z osób zaangażowanych w produkcję, stwierdziła że w serialu „nastolatkowie spotykają Trainspotting w momencie, kiedy nie ma rodziców”.

Główną rolę zagra Zendaya, która wcieli się w 17-letnią dziewczynę o imieniu Rue. Pozostałe role zagrają m.in. Maude Apatow, Brian „Astro” Bradley, Angus McLoud, Eric Dane, Alexa Demie, Jacob Elordi, Barbie Ferreira, Nika King, Storm Reid, Hunter Schafer i Sydney Sweeney.

Drake mógł zarobić dodatkowe 500 tys. dolarów

„Scorpion”, ostatni album rapera, ciągle notuje świetne wyniki. Czwarty tydzień z rzędu jest na pierwszym miejscu listy Billboard 200.

Płyta bije rekordy w serwisach streamingowych i sprzedaży plików mp3. Okazało się jednak, że raper mógł zarobić jeszcze więcej pieniędzy, ale… nie chciał. Dla Drake’a 500 tys. dolarów nie robi żadnego wrażenia, ale właśnie o taką kwotę mógł powiększyć swój majątek, gdyby w dniu premiery wydał także album także w wersji fizycznej.

Drake podchodzi do stołu i ogląda dwa worki z pieniędzmi. W jednym z nich jest 100 tys. dolarów, w drugim 500 tys. Co robi? Zabiera ten mniejszy i odchodzi – powiedział jeden z dystrybutorów.

Dlaczego tak się stało? Więcej informacji znajduje się tutaj.

Drake pobił rekord The Beatles

Aż siedem utworów z najnowszego albumu znalazło się w pierwszej dziesiątce. Dzięki temu Drake pobił rekord The Beatles, którzy w kwietniu 1964 roku umieścili w pierwszej dziesiątce “tylko” pięć utworów.

Na pierwsze miejsce Hot 100 powrócił utwór “Nice For What”. Oprócz niego w czołówce znalazły się “Nonstop” na drugim miejscu i “God’s Plan” na czwartym. Niższe miejsca zajęły “In My Feelings”, “I’m Upset”, “Emotionless” i “Don’t Matter to me”, w którym został użyty wokal Michaela Jacksona z utworu “Love Never Felt So Good”. Więcej tutaj.

Tagi


Polecane

Share This