Drake o Kylie Jenner: „To dziewczyna na boku”. Później: „Nie powinienem tego puścić”


2020.05.22

opublikował:

Drake o Kylie Jenner: „To dziewczyna na boku”. Później: „Nie powinienem tego puścić”

fot. mat. pras.

W sieci od wielu miesięcy krążą plotki dotyczące romansu Drake’a i Kylie Jenner. Oliwy do ognia dodała nowa piosenka, która pojawiła się na środowym livie Night Owl Sound. „Kylie Jenner to laska na boku. Tak, mam 20 je***ych Kylie” – nawija w niej raper.

Tuż po emisji kawałka w mediach zawrzało, więc Drake szybko musiał tłumaczyć się ze słów swojego kawałka. Raper wyjaśnił, że utwór powstał dawno temu oraz, że jego emisja była nieporozumieniem.

Piosenka, która pojawiła się we wczorajszym secie Night Owl Sound, nie powinna zostać wyemitowana. Ten utwór wyciekł trzy lata temu i zdjęliśmy go chwilę po tym, jak się pojawił. Ktoś po prostu zbyt głęboko przeszukał katalog z utworami Drake’a i Future’a. Ostatnia rzecz, jaką chciałbym zrobić, to obudzić się ze świadomością, że jakikolwiek mój przyjaciel czuje się nieszanowany, więc musiałem to powiedzieć, by rozpocząć dzień – wyjaśnił w stories na Instagramie artysta.

Sprawdź też: Pete Davidson parodiuje Drake’a i Andre 3000 w Saturday Night Live

Trzy tygodnie temu w sieci pojawił się nowy mixtape Drake’a zatytułowany „Dark Lane Demo Tapes”. Artysta umieścił na nim 14 utworów, w tym “Toosie Slide”, “Desires”, “When to Say When”, “Chicago Freestyle” i “War”. Mimo kilku znanych pozycji w trackliście mixtape nie zdołał wspiąć się na szczyt zestawienia Billboardu, stając się pierwszym wydawnictwem Kanadyjczyka od dekady, któremu nie udała się ta sztuka.

Polecane

Share This