Druga edycja Spring Break wyprzedana


2015.03.27

opublikował:

Druga edycja Spring Break wyprzedana

Zaplanowana na dni od 23 do 25 kwietnia impreza Spring Break Showcase Festival & Conference została wyprzedana. Tym samym tegoroczna odsłona powtórzyła sukces pierwszej, również wyprzedanej edycji festiwalu. Warto dodać, że liczba karnetów dostępnych w tym roku była ponad dwa razy większa niż podczas poprzedniej edycji. Karnety nie będą już dostępne ani w przedsprzedaży, ani w CK Zamek w trakcie imprezy.

To druga edycja tego pionierskiego na polskim gruncie festiwalu. Na Spring Break w tym roku wystąpią m.in. laureaci BBC Sound of 2015 – zespół Years & Years, Mela Koteluk, której „Migracje” wciąż znajdują się w zestawieniu najlepiej sprzedających się płyt w kraju, Ten Typ Mes, który na SB wystąpi po raz pierwszy z live bandem czy Skubas, który promuje najnowszy album – „Brzask”. Łącznie na tegorocznej odsłonie Spring Break wystąpi 104 artystów.

W związku z rozwojem części koncertowej powiększeniu uległa również lista klubów, które wezmą udział w Spring Break w tym roku.

Koncerty odbywać się będą w klubach:

CK Zamek – Sala Wielka

CK Zamek – Dziedziniec Różany

Scena Na Piętrze

Blue Note

Alternativa Club

Kisielice

Dragon – scena MDK

Good Time Radio

Ptapty

Pod Minogą

W Starym Kinie

Oczy

Projekt LAB (scena nocna Red Bull MOBILE Collect)

Choć liczba klubów uległa podwojeniu w stosunku do roku ubiegłego – wciąż wszystkie lokalizacje położone są blisko siebie, dzięki czemu dystans między nimi można bez problemu pokonać pieszo.

W kwietniu poznamy harmonogram godzinowy imprezy.

Polecane

Share This