Drugie przesłuchanie Make More Music za nami


2012.08.17

opublikował:

Drugie przesłuchanie Make More Music za nami

„Popatrzyliśmy na siebie, pokiwaliśmy głowami i jednogłośnie zdecydowaliśmy o zwycięzcy” – tak Piotr Metz podsumował obrady Jury na drugim przesłuchaniu Make More Music, które wygrał zespół C.O.D.

Drugie przesłuchanie, które odbyło się w warszawskim Empiku Junior 9 sierpnia to trzy różne zespoły, trzy różne podejścia do muzyki, ale ta sama pozytywna energia i chęć wygranej.

Pierwszy zaprezentował się WYREMFUNK, który zaserwował nam wybuchową mieszankę funku, doprawioną melodyjnym wokalem i chórkami. Następnie na scenie pojawił się hard-rockowy Rooster, który w konkursie Make More Music bierze udział po raz drugi, co docenili jurorzy, chwaląc zespół za sceniczną swobodę i widoczne muzyczne doświadczenie. Jako ostatni wystąpił zespół C.O.D., który porwał publiczność i jurorów, nie tylko niesamowicie energetycznym występem, ale również ciekawymi rozwiązaniami muzycznymi takimi jak podwójny wokal, a przede wszystkim ogromnym zaangażowaniem w występ. C.O.D – jednogłośnie wybrany przez Jurorów na zwycięzcę drugiego przesłuchania – razem z 9 innymi finalistami 20 listopada będzie walczył o nagrodę główną Make More Music czyli kontrakt płytowy i promocyjny.

Kolejne przesłuchanie Make More Music już 6 września. Na sierpniowe zgłoszenia czekamy do końca miesiąca, a zwycięzców tego etapu ogłosimy 1 września.

Partner strategiczny Make More Music: Sony Music

CGM.pl jest partnerem medialnym projektu.

Polecane

Share This