Dudek P56 i Nizioł w nowym singlu Zbuka


2020.05.13

opublikował:

Dudek P56 i Nizioł w nowym singlu Zbuka

fot. kadr z wideo

Nowy klip Zbuka z gościnnym udziałem Nizioła i Dudka P56 właśnie pojawił się na drugim kanale Step Records – Prima Sort. Teledysk towarzyszący piosence „Na tych podwórkach” jest kolejnym singlem zapowiadającym album „Wiem, co jest 5”, który trafi na rynek już w przyszły piątek.

Wiem, co jest 5“ stanowi metaforyczne odniesienie Zbuka nie tylko do kultury hip-hop, ale również własnej drogi prowadzącej do sukcesu, naznaczonej życiowymi doświadczeniami związanymi z dorastaniem w trudnym środowisku. Na albumie nie zabraknie wielu odniesień do obecnej kondycji polskiej sceny hiphopowej oraz linijek piętnujących ignorancję fałszywych ludzi próbujących na niej zaistnieć.

Różnorodność to coś do czego przyzwyczaił nas raper w trakcie swojej kariery, dlatego na nowym krążku nie zabraknie zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych produkcji. Bez względu na brzmienie, fani spodziewać mogą się ostrej, bezkompromisowej liryki reprezentanta Young Blood.

Wersja deluxe z autografem, bonus trackami oraz limitowaną wersją wydania z pakietem niespodzianek dostępna tylko na preorder.pl, do wyczerpania zapasów.

Tagi


Polecane

Share This