Duet Mosad/Dybiec z nowym singlem


2018.12.14

opublikował:

Duet Mosad/Dybiec z nowym singlem

„Brat bliźniak” to drugi singiel z nadchodzącej płyty duetu Mosad/Dybiec. Utwór, podobnie jak poprzedni („Łzy słońca”) jest utrzymany w nowoczesnej, elektronicznej stylistyce. Album „Lepsze zło” ukaże się na początku 2019 roku.

Mosad: Raper z rocznika 1991 urodzony w Warszawie, który przygodę z rapem zaczął w roku 2009. Ma za sobą kilkaset występów na żywo w całym kraju oraz poza granicami Polski. Nagrywał na klasycznych bitach, trapowych, a teraz zajął się techno rapem ponieważ od najmłodszych lat jara się muzyką elektroniczną. W 2017 roku jego drogi przecięły się z Andrzejem Dybcem, który dostarcza mu muzykę zgodną z jego fascynacjami. Po stworzeniu kilku numerów postanowili współpracować pod wspólnym szyldem i zająć się na poważnie techno rapem.

Andrzej Dybiec: Znany również jako Bez Struktury. 26-letni producent muzyczny pochodzący z Warszawy. Od 2009 roku zajmuje się tworzeniem muzyki klubowej i elektronicznej. Jego największym – jak do tej pory – osiągnięciem było wydanie dwóch remixów w Szwajcarskim oddziale Universal Music. Ponadto jego utwór był emitowany w węgierskiej audycji Ministry of Sound. Pracował z takimi wykonawcami jak: Solar, Wuwunio, 2sty, Zetenwupe, Frosti Rege, Empiria (Mor W.A.).

Polecane

Share This