Duże zainteresowanie Paradise Lost


2009.11.17

opublikował:

Duże zainteresowanie Paradise Lost

Zbliżające się koncerty Paradise Lost w Warszawie i Krakowie potwierdzają, iż zespół ten należy do światowej czołówki sceny gotycko-metalowej – bilety rozchodzą się bardzo szybko. Zespół przyjedzie do Polski promować najnowszy, wydany we wrześniu tego roku album „Faith Divides Us – Death Unites Us”.

Jednocześnie organizator – agencja artystyczna Go Ahead – informuje, iż oba polskie występy odbędą się zgodnie z planem! Zespół odwołał sześć kolejnych grudniowych koncertów z powodu poważnej choroby w rodzinie gitarzysty Grega Mackintosha, więc dwa koncerty w Polsce będą ostatnimi, wieńczącymi promocyjną trasę występami! A zarówno dotychczasowe koncerty, jak i nowa płyta zbierają bardzo dobre recenzje, więc czekają nas dwa niesamowite wieczory. Przypomnijmy, iż w roli gości specjalnych wystąpią formacje Samael oraz Carnal.

Bilety na koncert w warszawskiej Stodole w cenie 89zł (w dniu koncertu 99zł) można kupić na stornach ticketpro.pl, ticketonline.pl, eventim.pl oraz w poznańskim Carton Shopie. Bilety na koncert w krakowskim Studiu ( 89 / 100zł) dostępne na shortcut.pl, eventim.pl, ticketpro.pl.

Paradise Lost

01.12.2009 – Stodoła / Warszawa

02.12.2009 – Studio / Kraków

Polecane

Share This