„Dużo małych cudów” – nowy numer i klip Kuby Knapa


2020.08.10

opublikował:

„Dużo małych cudów” – nowy numer i klip Kuby Knapa

fot. Tomek Karwiński / Bitwa Warszawska 2

Po nagraniu pięciu albumów w 2019 roku i kolejnych dwóch w 2020 Kuba Knap na chwilę zniknął z radaru. Raper odnalazł się na kaszubskiej wsi, która stała się scenerią teledysku “Dużo małych cudów” – utworu, w którym sam zainteresowany opowiada o swojej przeprowadzce i nowym stylu życia. Na bicie Magiery Kuba Knap pokazał, jak widzi sytuację swoją i kraju 100 lat po Cudzie nad Wisłą.

Oprócz teledysku przygotowano również minidokument ukazujący materiały z planu, który ustawiono w nowym lokum autora “Dużo małych cudów”. Kuba Knap opowiada o tym, jak doszło do jego przeprowadzki na wieś i jak ocenia ten ruch.

Bitwa Warszawska 2.0 to kolejna po Sztuce Niepodległej i zeszłorocznej Gwarze Niepodległej inicjatywa spod szyldu DSU. Głównym założeniem projektu jest twórcze odniesienie do współczesnych czasów wspólnotowego wysiłku wszystkich Polaków, którzy u progu odzyskania niepodległości solidarnie przeciwstawili się bolszewizmowi. Wysiłek ten zaowocował epokowym zwycięstwem w niemal beznadziejnej sytuacji. Doceniając wysiłek naszych przodków, chcemy mówić o naszej historii naszym językiem – językiem muzyki, która wychowuje kolejne pokolenia Polaków.

Polecane

Share This