Dwa lata temu zmarł Leh. Jego ojciec uruchomił sprzedaż limitowanych płyt


2021.02.17

opublikował:

Dwa lata temu zmarł Leh. Jego ojciec uruchomił sprzedaż limitowanych płyt

fot. Paweł Zanio

Minęły już dwa lata od tragicznej śmierci Leha. Młody raper zginał 16 lutego 2019 roku w wypadku samochodowym. Oprócz rapera, zmarło także dwóch jego kolegów. Dwa lata po jego śmierci przyjaciele oraz słuchacze nie zapomnieli o nim i wspomnieli go w social mediach. Ojciec śp. Leha od jakiegoś czasu zbierał zapisy na reedycję albumu „Flow Mixtape”, który ma pojawić się w bardzo limitowanym nakładzie 200 sztuk.

Płyta będzie wyglądała jak premierowa wersja. Różnić się będzie tylko małym napisem RIP. Zamówienia pod adresem . r.leszner@gmail.com. Płyta ukaże się na początku marca – możemy przeczytać na profilu Leha na FB.

SPRAWDŹ TAKŻE: Ojciec Leha o Belmondo: „Hiena, gnida”. Młody G odpowiada

W rocznicę śmierci trójmiejskiego rapera jego bliski współpracownik, Kieras, udostępnił remix kawałka „Trzy”.

W hołdzie najlepszemu polskiemu raperowi i gdyńskim Legendom. Młody Leh, Młody Waluś, Młody Kotkins, na zawsze w naszych sercach. MauzoLEHum to pomnik, który będzie się piętrzył – napisano pod klipem.

Raper zginął w wypadku samochodowym, do którego doszło w lutym 2019 roku w Gdyni. Toyota, która podróżował on oraz dwóch jego kolegów, uderzył w latarnię – wszyscy zmarli. Po jego śmierci środowisko pogrążyło się w żałobie. Jego ojciec ma jednak dostęp do archiwalnych nagrań syna, którymi chętnie dzieli się z fanami rapera. Kilka miesięcy temu na kanale w zmarłego rapera w serwisie YouTube pojawiło się kolejne archiwalne nagranie. Tym razem był to klip do numeru „Jak stąd pójdę”.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This