Dwa Sławy odpalają nowy singiel i preorder płyty


2021.12.02

opublikował:

Dwa Sławy odpalają nowy singiel i preorder płyty

fot. YouTube

Wreszcie jest – wraz z premierą nowego singla „Nie znasz wad” Dwa Sławy odpalają preorder nowego albumu. Krążek zatytułowany „Z Archiwum X2” możecie zamówić tutaj. Jego premierę zaplanowano na 21 stycznia.

Na każdej domówce jest pokój z YouTubem. Jeżeli lecą tam Eric Sermon, Timbo i Preemo, a w pokoju stołowym Returnersi akurat walą wódę, to może się skończyć dogadaniem na wspólną płytę z flejworem lat wcześniejszych.

Mamy to.

„Z Archiwum X2” to radość z muzyki przekonwertowana na zera i jedynki. To wełna mineralna oddzielająca nas od zmęczonych sąsiadów. To nasze luźne myśli odciśnięte w tkance miejskiej, a niekiedy wątpliwości próbujące się z niej wyrwać.

„Z Archiwum X2” to rymy i bity.

W wersji preorderowej dodawany jest limitowany i unikalny materiał instrumentalny Astka „stekbwoy.mp3”. To pierwsza i ostatnia możliwość zdobycia tego archiwalnego materiału, nie będzie on nigdy dostępny w oficjalnym obiegu.

Przy pracy nad utworem „X” z albumu „Coś przerywa” udało nam się reanimować starego peceta i odzyskać trochę podkładów z lat 2006-2011, beta instrumentale do „Nie wiem, nie orientuję się” i inne. Nietknięte brzmienie i aranże, prawda czasu, prawda membranu czyli 100% Młody Jaras. Na końcu beattape’u mały deser z 2020 roku, bo archiwa to nie tylko prehistoria. Poluzujcie Timberlandy i wrzućcie to do odtwarzacza – czytamy w opisie wydawcy.

Polecane

Share This