Dwa wrocławskie festiwale ogłaszają headlinerów

Poznaliśmy główne gwiazdy Wrocław Hip Hop Festivalu i One Love Music Festivalu.


2019.06.11

opublikował:

Dwa wrocławskie festiwale ogłaszają headlinerów

fot. mat. pras.

Wrocław Hip Hop Festival i One Love Music Festival – dwa organizowane jesienią, wrocławskie festiwale ujawniły pierwszych artystów tegorocznych edycji. W składzie tego pierwszego znalazł się artysta, który wygrał festiwalową ankietę publiczności, natomiast na drugim zobaczymy brytyjską gwiazdę sceny drum’n’bass.

Artysta z „Czerwonego dywanu”

Na Wrocław Hip Hop Festivalu w tym roku ponownie zobaczymy Palucha. Artysta cieszący się niesłabnącą popularnością wśród wrocławskiej publiczności powraca na festiwal jako pierwszy wybór fanów tego wydarzenia. Ostatnim wydawnictwem rapera jest wydany pod koniec roku „Czerwony dywan”. Zapytany niedawno przez fanów, czy szykuje na ten rok nowy krążek, Paluch odpowiedział, że „jesienią pojawi się coś ciekawego z jego udziałem”.

DJ set na 15-lecie działalności

One Love Music Festival kontynuuje wprowadzanie nowych gatunków muzycznych do line-upu imprezy i zaczyna ogłoszenia od londyńskiego duetu drum’n’bass – Chase & Status. Brytyjczycy w towarzystwie MC Rage zagrają dj set na głównej scenie na zakończenie imprezy. Muzycy wydali niedawno długo wyczekiwany nowy album „RTRN II JUNGLE”, który podsumowuje ich 15-letnią obecność na rynku muzycznym. Przygotowując materiał spędzili tydzień na Jamajce, gdzie nagrywali lokalnych artystów.

Bilety na oba wydarzenia trafiły do sprzedaży 3 czerwca. Za wejście na Wrocław Hip Hop Festival aktualnie zapłacimy 65 PLN, natomiast promocyjna cena biletów na One Love Music Festival to 80 PLN (obie ceny obowiązują do 31 lipca). Istnieje także możliwość zakupu biletów VIP oraz super VIP. Za bilet łączony, który upoważnia do wejście na oba festiwale zapłacimy w przedsprzedaży 135 PLN.

Wrocław Hip Hop Festival, 22.11.2019

Paluch

One Love Music Festival, 23.11.2019

Chase & Status DJ set

Kolejne gwiazdy obu imprez poznamy wkrótce.

Polecane