Dwie godziny po premierze, nowy klip Tekashiego ma już 820 tysięcy odtworzeń

Dziś premiera albumu 6ix9ine'a. Czy krążek znienawidzonego rapera zdobędzie listy przebojów?


2020.09.04

opublikował:

Dwie godziny po premierze, nowy klip Tekashiego ma już 820 tysięcy odtworzeń

Wszystko na to niestety wskazuje. Do tej pory zarówno single jak i teledyski rapera bardzo szybko zyskiwały ogromne wyświetlenia. Najnowszy klip do numeru „Tutu” w dwie godziny odtworzono 820 tysięcy razy (jest to stan na godzinę 8.41). Numer jest kolejnym zwiastunem płyty „Tatle Tales”, która w nocy miała swoją premierę.

Przypomnijmy, że w związku z premierą „Tatle Tales„, 6ix9nine udzielił pierwszego wywiadu po wyjściu z więzienia.

Wywiad, który ukazał się na łamach New York Times przeprowadził Joe Coscarelli. Podczas rozmowy, dziennikarz zapytał rapera m.in. o zarzut przestępstwa seksualnego na 13-letniej dziewczynie w 2015 roku. 6ix9ine miał wówczas 18 lat. Na swoją obronę, niesławny raper powiedział:

– Tupac Shakur został skazany za przestępstwo seksualne w 1994 roku. Czy Tupac jest kochany czy go nienawidzimy? Jest kochany. Jaka jest więc różnica między mną a nim? Jak nigdy nie miałem zarzutu gwałtu – stwierdził niesławny raper.

SPRAWDŹ TAKŻE: Tekashi znowu modli się za zamordowanego rapera

Pytany czy czuje, że jego muzyka jest ważnym elementem sztuki dla świata ponownie wrócił do legendarnego rapera.

Oczywiście – odpowiedział i odpalił na swoim telefonie numer „Troublesome ’96TupacaTo jedna z jego największych piosenek – stwierdził i zapytał – „Jak jest różnica między tym numerem a moim „Billym”? Ja też muszę nakarmić masy. Nie ma różnicy między mną a Tupakiem Shakurem – stwierdził 6ix9ine.

 

Przypomnijmy, że w piątek odbędzie się premiera pierwszego po wyjściu z więzienia albumu Tekashiego

Polecane