Dwie piosenkarki wystąpią w Tańcu z gwiazdami


2020.01.29

opublikował:

Dwie piosenkarki wystąpią w Tańcu z gwiazdami

Jak co roku, na długo przed ogłoszeniem listy uczestników, media żyją spekulacjami, kto pojawi się na najsłynniejszym parkiecie w Polsce. Koniec z tajemnicami. Polsat odkrył karty i ogłosił uczestników kolejnej edycji programu. Wśród nich znalazły się dwie śpiewające dziewczyny.

Jak już informowaliśmy wcześniej w programie wystąpi śpiewająca aktorka Julia Wieniawa. Ma ona na swoim koncie znakomity numer „Na zawsze” (blisko 5 mln wyświetleń) z albumu „Flirtini: Hearbreaks & Promises Vol. 3”, singiel „Nie muszę” (ponad 14 mln wyświetleń), będący zapowiedzią jej debiutanckiej płyty, no i kontrakt podpisany z Kayaxem.

Drugą wokalistką, której udział w programie potwierdziła stacja jest Anna Karwan.

– Historia jej życia to amerykański sen. Zaczynała od śpiewania na weselach i w chórkach. Dziś robi zawrotną karierę solową, a jej piosenki podbijają listy przebojów – czytamy w komunikacie Polsatu.

Trudno nazywać debiutantką wokalistkę obecną na scenie od kilkunastu lat, jednak dopiero w połowie lutego 2019 roku, Ania Karwan wydała swoją pierwszą płytę. Wszystko wskazuje na to, że warto było na Anię poczekać. Album, wyprodukowany przez Bogdana Kondrackiego (m.in. Dawid Podsiadło, Monika Brodka, Ania Dąbrowska), jeszcze przed oficjalną premierą znalazł się w pierwszej 15-stce bestsellerów Empiku, a na OLiS zadebiutował na miejscu szóstym.

Ania swoim o:

„Śpiewam od 18 lat. Moje artystyczne „ja” właśnie zdało egzamin dojrzałości. Gdybym podarowała Wam tę płytę wcześniej, nie znaleźlibyście mnie na niej. Dzisiaj wiem, że warto było czekać na to, żeby dowiedzieć się kim jestem”.

Wokalistka popularność zyskała, dzięki udziale w programie „The Voice of Poland” w 2016 roku, w którym dotarła do finału i została okrzyknięta wschodzącą divą polskiej sceny muzycznej. Trzy lata później pod szyldem 2trackrecords – młodej wytwórni, założonej przez Bogdana Kondrackiego i Sławka Mroczka (właściciela Custom34 Studio), ukazała się jej autorska debiutancka płyta.

„DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI” – Już od 6 marca, w każdy piątek o godz.20:05 w Telewizji Polsat!

Polecane

Share This