Dynamiczna sytuacja w związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka

Nowe wieści na temat kryzysu gwiazdorskiej pary.


2024.05.18

opublikował:

Dynamiczna sytuacja w związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka

fot. mat. pras.

W mijającym tygodniu w mediach pojawiły się informacje, sugerujące, że Jennifer Lopez i Ben Affleck są na dobrej drodze do tego, by ponownie się rozwieść. Gwiazdy były w związku na początku XXI w. i planowały ślub, ale finalnie rozstały się na kilkanaście lat, by w 2022 ponownie stanąć na ślubnym kobiercu.

Niestety, sielanka nie trwała długo. Osoby z otoczenia pary regularnie donoszą, że Ben i JLo oddalają się od siebie. Jednym z problemów miały być różnice w trybie życia aktora i wokalistki (także aktorki). Affleckowi miał nie podobać się ekstrawertyczny styl Lopez, jej zamiłowanie do bycia w blasku fleszy i skłonność do dzielenia się z mediami szczegółami dotyczącymi życia prywatnego.

SPRAWDŹ TAKŻE: W jakiej kondycji są finanse Britney Spears? Ujawniono, ile artystka zarobiła w ubiegłym roku

Medialne doniesienia mówiły o tym, że JLo stara się za wszelką cenę uratować związek, by nie dopuścić do piątego rozwodu w swoim życiu. Ostatnio dowiedzieliśmy się jednak, że Ben wyprowadził się z ich wspólnego domu, a małżeństwo wisi na włosku. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że para uczęszcza na terapię, podczas której stara się znaleźć rozwiązanie problemów.

Jeśli coś ich niepokoi, nie boją się tego poruszyć, położyć na stół i porozmawiać – lub wykrzyczeć – cytuje swojego informatora amerykański „In Touch”. Serwis potwierdza, że Affleck i Lopez obecnie nie mieszkają razem, wygląda jednak na to, że ich stosunki są dobre. Na łamach TMZ pojawiły się zrobione w czwartek zdjęcia, na których para spotyka się przed szkołą, do której uczęszcza syn Bena – Fin. Jennifer i jej mąż mieli wspólnie oglądać szkolne przedstawienie z jego udziałem. Świadkowie donoszą, że małżonkowie zachowywali się swobodnie i rozmawiali ze sobą, ale nie trzymali się za ręce i generalnie starali się utrzymywać dystans.

Polecane

Share This