Dziarma – epka zamiast albumu. Nowy singiel z klipem już w sieci


2019.12.12

opublikował:

Dziarma – epka zamiast albumu. Nowy singiel z klipem już w sieci

fot. kadr z wideo

Kilka dni przed oficjalną premierą swojej pierwszej epki, Dziarma prezentuje klip  do pierwszego utworu z wydawnictwa. Teledysk do kawałka ​„​Plik” można już zobaczyć na kanale artystki.

Dziarma bezkompromisowo wkracza na scenę, na której kobietom zdecydowanie nie jest łatwo. Artystka ma odwagę, żeby w rapowej konwencji mówić o tym, jak świat znany z wersów jej kolegów wygląda z kobiecej perspektywy.

Dziarma przedstawia wizję świata, w którym rządzą kobiety. W tym świecie wyciągają rękępoto,co chcą. Mogą być, kim chcą. Zarabiają „Plik” i kręcą biznes tak samo dobrze jak faceci. Mówią głośno o swoich potrzebach. Artystka nie stroni od ciętych komentarzy i czujnych narracji, a jej celne teksty mają szansę zostać głosem silnych i pewnych siebie dziewczyn, a mężczyznom pokażą świat z innej perspektywy.

Dziarma jest twardzielką i panią własnego losu. A jej pierwszy klip to odzwierciedlenie jej stylu. Surowy klimat podkreślają codzienne, a jednocześnie niecodzienne scenerie i mocne, zmysłowe stylizacje. „Plik” będzie pierwszym utworem, który znajdzie się na trackliście epki Dziarmy zatytułowanej „V”. Premiera jeszcze w tym roku.

Polecane

Share This