Dziarma: „Gdziekolwiek nie pójdę, patrzą na mnie, zgrzane s*ki czują dominację”


2021.11.26

opublikował:

Dziarma: „Gdziekolwiek nie pójdę, patrzą na mnie, zgrzane s*ki czują dominację”

fot. Klaudia Piekarska / @puulovver

W sieci pojawiło się wideo do nowego kawałka Dziarmy. “Pinokio” to czwarty po “Czarnym bzie”, “Drzazdze” i “Bombach” singiel zapowiadający pełno wymiarowy debiut raperki, który ujrzy światło dzienne już za dwa tygodnie.

Raperka nie zwalnia tempa i z każdym nowym numerem udowadnia, że jest jedną z najciekawszych kobiet na rodzimej scenie muzycznej. Dziarma czujnie komentuje rzeczywistość, nie stroni od ciętego języka, mocnego głosu i mówienia, jak jest. Nie inaczej jest w nowym singlu. „Pinokio” to nie tylko pełnoprawny banger, ale też dosadny komentarz do warszawsko-rozrywkowych i damsko-męskich realiów. Dziarma przygląda się ludziom wokół siebie i sobie samej wśród innych. Pokazuje cienie tam, gdzie gloryfikuje się imprezy i alkohol. Mówi o tym, jak szuka autentyczności w relacjach, ucieka od powierzchowności i zakłamania. Zna swoją wartość, więc nie musi przeglądać się w ludziach jak w lustrze, szukając w nich własnej wartości. Od towarzyskich relacji w grupie, przechodzi do złożonych relacji par.

Za produkcję singla odpowiadają cenieni producenci Aiden Lewis oraz Spisek Jednego – muzyk i DJ, związany z takimi projektami jak EABS.

Polecane

Share This