Dziarma podsumowuje 2021 rok: „Nigdy w życiu nie kochałam nikogo mocniej, nikt nie kochał mocniej mnie”


2021.12.31

opublikował:

Dziarma podsumowuje 2021 rok: „Nigdy w życiu nie kochałam nikogo mocniej, nikt nie kochał mocniej mnie”

Dziarma kończy rok z sukcesami zarówno na polu zawodowym jak i prywatnym. Trzy tygodnie temu artystka wydała wreszcie długo oczekiwany debiutancki album zatytułowany po prostu „DZIARMA”, dwa dni temu pochwaliła się natomiast pierścionkiem zaręczynowym.

– Powiedziałam „tak”! – napisała na instagramowym profilu Agata, publikując krótki film i zdjęcia z Paryża, na których pozuje ze swoim narzeczonym – Kamilem Leszczem, tatuażystą znanym pod pseudonimem Rest Mirato.

– Rękę już mu oddałam, jak tatuował, ale tera to już nie ma ucieczki, Kamilku – śmiała się Dziarma.

Dziś raperka postanowiła podzielić się z fanami podsumowaniem 2021 roku:

– Człowiek z drugiego zdjęcia odmienił moje życie dlatego podsumowaniem roku uczynię nasz wyjazd do Paryża. Nigdy w życiu nie kochałam nikogo mocniej, nikt nie kochał mocniej mnie. Mam ogromne szczęście, że Cię poznałam. Całe życie czekałam właśnie na Ciebie. To w jaki sposób słuchasz, dbasz o mnie i o pieski… jakim dobrym człowiekiem jesteś… jak bardzo Ci ufam… nie da się tego opisać. Nikt nie zna mnie tak, jak ty. Dziękuję Ci za ten rok Kamilku, mój narzeczony, miłości mojego życia. Nie mogę się doczekać, aż będę Twoją żoną. Od teraz będę witać każdy rok z Tobą.🌹Jestem bardzo szczęśliwa, dziękuję za wszystko – napisała na Instagramie Dziarma.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez DZIARMA (@dziarmadziarma)

Polecane

Share This