Dzień Kobiet z Juno Reactor


2014.01.22

opublikował:

Dzień Kobiet z Juno Reactor

8 marca w ramach cyklu City Sounds na scenie wrocławskiego Eteru zaprezentuje się międzynarodowy skład Juno Reactor. Zespół Bena Watkinsa, znany szerszej publiczności z muzyki do licznych filmów, będzie promował swoją najnowszą płytę pt. „The Golden Sun Of The Great East”.

Juno Reactor to założony w 1990 roku  przez Bena Watkinsa zespół, którego głównym celem jest łączenie ze sobą muzyki instrumentalnej, elektronicznej i symfonicznej często współgrającej z egzotycznymi wokalami i chórem.

Grupa znana jest z barwnych koncertów – performance`ów, w czasie których na żywo występują współpracujące z grupą zespoły oraz instrumentaliści. Skład muzyków współpracujących z grupą nie jest stały i ciągle się zmienia.

W 1993 roku Juno Reactor po wydaniu swojego pierwszego albumu „Transmissions” stał się wzorem i autorytetem dla innych artystów tworzących w goa trance’owym nurcie muzyki elektronicznej.

Po kilkunastu latach efektywnej pracy Juno Reactor wydał siedem studyjnych albumów i dodatkowo stworzył lub współtworzył genialne soundtracki do wielu znanych filmów m.in. „Matrix: Reaktywacja”, „Matrix: Rewolucje”, „Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2”, „Brave Story”, „Mortal Kombat” czy „Texhnolyze”.

Bilety w cenach 49 – 80 zł są dostępne w serwisie eBilet.pl.

Polecane

Share This