Dziesięć przykazań Diddy`ego


2010.08.01

opublikował:

Dziesięć przykazań Diddy`ego

Po pierwsze: ciężko pracuj. A później jeszcze ciężej. Różnica między mną a tobą jest taka, że ja pracuję, gdy ty śpisz! Jeśli myślisz, że zrobiłeś wystarczająco dużo na dany dzień, jesteś w błędzie! Po drugie: wierz. Niech nadzieja nigdy cię nie opuści! Tylko ty możesz sprawić, że to, co nierealne, stanie się możliwe… Udowodnij, że świat jest w błędzie! Wierz! – przekonuje Diddy na łamach „Vibe”. – Po trzecie: dbaj o pieniądze. Tak, te brudne pieniądze! Nie wzbogacisz się, jeśli będziesz je rozpuszczał na lewo i na prawo… Wydawaj z rozwagą i pilnuj każdego interesu, w których wchodzisz. Bądź mądry! Po czwarte: zachowaj pokorę. Pamiętaj o swoich korzeniach i o tym, co matka ci mówiła. Nadal ma rację! Po piąte: słuchaj. Ostrożnie wybieraj ludzi w swoim życiu i otaczaj się artystami oraz ekspertami w swoich dziedzinach. Słuchaj tego, co mają do powiedzenia. Są jedynymi, którzy pomogą ci się wspiąć na szczyt.

– Po szóste: kochaj. Każdego dnia zostawiaj miejsce na miłość. Po siódme: nie popełniaj tych samych błędów dwa razy. Nie ma czegoś takiego jak druga szansa. Kropka. Po ósme: nigdy nie przestawaj. W twoim słowniku nie może być wyrażenia „wystarczająco dobrze”. Bądź najlepszy albo nie baw się w to w ogóle! Po dziewiąte: bądź pewny siebie. Pokora to jedno, ale jeżeli będziesz szedł ze spuszczoną głową, nigdzie nie zajdziesz… Nie bój się nadepnąć komuś na odcisk!

– Po dziesiąte: nie spoczywaj na laurach. Nowsi, młodsi i bardziej spragnieni ludzie tylko czekają na odpowiednią chwilę, by zająć twoje miejsce.

Polecane

Share This