Dziewczyna Żabsona o odejściu Young Leosi: „Nie mamy ze sobą kontaktu”


2022.11.12

opublikował:

Dziewczyna Żabsona o odejściu Young Leosi: „Nie mamy ze sobą kontaktu”

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

Podczas ostatniego odcinka programu WojewódzkiKędzierski, Young Leosia ujawniła, że przymierza się do wydania nowego singla i że piosenka nie ukaże się pod szyldem Internaziomali. Leosia przyznała, że w jej karierze przyszedł już taki moment, w którym chce być samodzielna.

– Zakończyliśmy współpracę wydawniczą, będę teraz sama wydawać swoją muzykę – przyznała. – Jest to jakaś droga, która w sumie jest częsta dla dużych artystów. W pewnym momencie idą własną drogą. Żaba też w którymś momencie poszedł własną ścieżką. Był związany wydawniczo z różnymi ludźmi, kiedyś był hypemanem Borixona. Taka jest kolej rzeczy.

Przypomnijmy – po letniej trasie gwiazda zniknęła ze sceny, zapowiadając, że wróci do koncertowania dopiero, kiedy będzie mieć nowy materiał. Wygląda na to, że to już niedługo.

Do tej pory Żabson nie skomentował odejścia swojej podopiecznej z wytwórni. Na jednej z imprez branżowych o odejście Leosi z wytwórni Żaby, zapytana została jego życiowa partnerka, Lila Janowska.

– Nie chciałabym się wypowiadać na ten temat. Myślę, że Żaba powinien to zrobić. Jestem w agencji, ale nie jestem w wytwórni. To też nie jest do końca moja sprawa. Aktualnie nie mama kontaktu z Young Leosią, ale życzę jej jak najlepiej. Mam nadzieję, że jej kariera potoczy się jak najlepiej – powiedziała Damianowi Glince z Pomponika.

Lila nie chciała ujawnić czy drogi jej i Żabsona z Leosią rozeszły się w przyjemnej atmosferze atmosferze.

– Czy w przyjemniej czy nie to, nie mi oceniać – powiedziała Lila.

Polecane

Share This