Dziś gala MTV. Kto wystąpi, gdzie oglądać?

Wśród gwiazd m.in. Post Malone, Aerosmith i Ariana Grande.


2018.08.20

opublikował:

Dziś gala MTV. Kto wystąpi, gdzie oglądać?

foto: P. Tarasewicz

Dziś wieczorem w Nowym Jorku odbędzie się gala MTV Video Music Awards. Wydarzenie będzie transmitowane od drugiej w nocy na antenie MTV Polska oraz na stronie internetowej stacji. Liderami tegorocznych nominacji są Beyoncé i JAY-Z, Cardi B, Drake i Childish Gambino (pełną listę nominowanych znajdziecie tutaj).

Podczas transmisji z czerwonego dywanu będziemy mogli zobaczyć występu Backstreet Boys, Bazziego i Bryce’a Vine’a. Właściwą galę otworzy Cardi B. Artystka wraca na scenę po krótkiej przerwie związanej z urodzeniem dziecka. Kilka tygodni temu raperka wycofała się z trasy koncertowej, podczas której miała towarzyszyć Bruno Marsowi.

Kogo jeszcze zobaczymy podczas poniedziałkowej gali? Na scenie pojawią się m.in. Jennifer Lopez, która wykona medley swoich piosenek, Ariana Grande z singlem „God Is a Woman”, Shawn Mendes z piosenką „In My Blood, Logic i Ryan Tedder z „One Day” i Panic! At The Disco, którzy zaprezentują „High Hopes”. Organizatorzy zapowiedzieli także występy Post Malone’a, Travisa Scotta, Nicki Minaj, Malumy oraz Aerosmith. Póki co nie wiadomo, jakie utwory zaprezentują wymienieni wykonawcy.

Hołd dla Arethy Franklin

W piątek producent wykonawczy gali Jesse Ignjatovic informował, że w poniedziałkowy wieczór w Radio City Music Hall w Nowym Jorku artyści złożą hołd zmarłej w ubiegłym tygodniu Arecie Franklin. Ignjatovic nie chciał jednak zdradzać żadnych szczegółów.

Polecane