Dziś koncert Marsów. Sprawdź informacje organizacyjne oraz biletową promocję


2014.06.22

opublikował:

Dziś koncert Marsów. Sprawdź informacje organizacyjne oraz biletową promocję

Thirty Seconds To Mars wystąpią dziś na stadionie w Rybniku. Każdy, kto zdecyduje się na zakup biletu na koncert Thirty Seconds to Mars w dniu imprezy w kasie stadionowej, otrzyma kupon rabatowy do KFC. Wejściówki będzie można nabywać od godziny 10:00 od strony ulicy Żużlowej – tłumaczy Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku jest organizatorem koncertu Thirty Seconds to Mars. Promocja obowiązuje do 31 sierpnia na terenie województwa śląskiego i opolskiego.

 Wejdź na sklep.cgm.pl i zamów biografię Thirty Seconds To Mars.

Poniżej zbiór przesłanych przez organizatorów najbardziej istotnych informacji praktyczno – organizacyjnych związanych z koncertem.

Otwarcie bram

Otwarcie bram stadionu nastąpi w dniu koncertu o godzinie 18:00. Około godziny 19:45 rozpocznie się występ Dawida Podsiadło. Około godziny 21.00 na scenie pojawi się zespół Thirty Seconds to Mars.

Parkingi

ul. Obwiednia Północna:

– parking A1 (na przeciw Carrefoura) = ok 1000 miejsc, czynny od 8.00 (płatny 10 zł),

– parking A2 (na przeciw Castoramy) = ok 1100 miejsc, czynny od 12.00 (płatny 10 zł),

– parking A3 (pomiędzy Carrefourem a Castoramą) = ok 800 miejsc, czynny od 12.00 (płatny 10 zł),

– parking B (naprzeciw sztucznego boiska) = ok 150 miejsc, czynny od 14.00 (płatny 10 zł),

– parking C (obok sztucznego boiska) = parking dla autobusów; czynny od 14.00,

Na parkingach dostępne będą przenośne toalety.

– parking VIP (nowy parking kąpieliska Ruda) = ok 150 miejsc parkingowych,

– dla osób niepełnosprawnych parking obok wejścia na stadion, przy ul. Żużlowej.

W dniu koncertu dostępne będą również miejsca postojowe na parkingach miejskich w centrum miasta, są to m.in:

– parking przy ul. Gen. Hallera (dojście do stadionu ok. 17 minut),

– parking przy ul. 3 Maja (dojście do stadionu ok. 15 minut),

– parking przy ul. Ks. Brudnioka (dojście do stadionu ok. 10 minut).

Dojazd

Do stadionu dojeżdżać będą autobusy komunikacji miejskiej o numerach: 11, 12, 13, 14. W dniu 22 czerwca posiadacze biletów na koncert będą mogli bezpłatnie korzystać z autobusów komunikacji miejskiej w Rybniku.

Po koncercie zostały przygotowane specjalne autobusy do Katowic. Autobusy będą podstawione od godziny 23:10 na przystanku Rybnik Północ Rondo Gliwickie, kierunek ulica Wyzwolenia. Odjazd autobusów przewidziany jest o godzinie 23:30 albo 20 minut po zakończeniu koncertu. Docelowym punktem w Katowicach będzie przystanek: Dworzec PKP (na placu OMP) – więcej na ten temat na stronie http://imprezyprestige.com.

Osoby niepełnosprawne

Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych znajdować się będą na parkingu od strony ulicy Żużlowej. Od strony ulicy Gliwickiej będzie otwarta brama dla osób niepełnosprawnych.

Gastronomia na koncercie

Podczas koncertu będą otwarte punkty gastronomiczne, w których będzie można zakupić ciepłe i zimne przekąski. Będzie też można nabyć różne napoje oraz piwo. Punkt gastronomiczny będzie również ustawiony przed stadionem.

Czego nie można wnosić na koncert?

wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, banerów oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora mogą powodować zagrożenie.

Aparaty fotograficzne

Na teren imprezy nie będzie można wnosić aparatów fotograficznych z odkręcanymi obiektywami. Dopuszczalne jest natomiast korzystanie z aparatów kompaktowych.

Punkty medyczne

Główny punkt medyczny zostanie usytuowany w parku maszyn na wysokości sceny, dodatkowo stanowisko medyczne zlokalizowane będzie na płycie stadionu. Na trybunach rozlokowane zostaną mobilne patrole medyczne.

Bankomaty

Najbliższy stadionowi bankomat znajduje się w supermarkecie Carrefour położonym 300 metrów od obiektu, na którym będzie odbywał się koncert.

Gadżety

Podczas koncertu będzie można nabyć oficjalne pamiątki związane z zespołem Thirty Seconds To Mars. Będą to między innymi: koszulki z krótkim i długim rękawem, bluzy z kapturem, opaski na rękę, torby, pocztówki oraz plakaty.

Dodatkowe informacje

Wszystkie niezbędne informacje związane z koncertem Thirty Seconds To Mars zawsze można odnaleźć na stronie internetowej www.imprezyprestige.com oraz na oficjalnym fanpage’u firmy Prestige MJM na Facebooku.

W dniu koncertu zostanie też przygotowany specjalny punkt informacyjny. Zostanie on usytuowany na rogu ul. Żużlowej oraz ul. Gliwickiej. Dodatkowo zarówno na obiekcie, jak i w jego bezpośrednim sąsiedztwie, znajdować się będą wolontariusze służący informacjami.

Polecane

Share This