Dziś Muchy w ramach Pepesi Rocks!


2010.02.23

opublikował:

Dziś Muchy w ramach Pepesi Rocks!

Grupa Muchy podchodzi z Poznania. Formacja założona została sześć lat temu, a za jej powstanie odpowiadają: Michał Wiraszko, Piotr Maciejewski i Szymon Waliszewski. Obecnie skład Much tworzy także Tomasz Skórka. Panowie przyznają się do inspiracji wykonawcami takimi jak: The Smiths, The Velvet Underground czy Republika.

Pierwszy studyjny materiał zespołu stanowił cover utworu „Nieprzytomna z bólu”, który ukazał się na składance pt. „Tribute to Partia” w 2005 roku. Rok później Muchy obwołane zostały przez miesięcznik „Machina” oraz Program 3 Polskiego Radio odkryciem roku 2006.

Pierwszy singiel zespołu pt. „Miasto doznań” osiągnął w maju 2007 r. 7. miejsce na prowadzonej przez Marka Niedźwieckiego Liście Przebojów Polskiego Radia 3. Kilka miesięcy później ukazał się debiutancki album grupy, pt. „Terroromans”. Wydawnictwo uznane zostało za „Płytę Roku” przez słuchaczy PR3. Zespół zdobył także tytuł „Zespołu Roku 2007” tej samej rozgłośni. Ponadto, Muchy nagrodzone zostały przez tytuły takie jak „Pulp”, czy „Głos Wielkopolski”. Zespół wystąpił min. podczas III edycji Off festival oraz otworzył występem na scenie głównej Opener Festival 2008.

Koncert Much w ramach cyklu Pepsi Rocks w Hard Rock Cafe stanowić będzie premierę nowego albumu zespołu pt. „Notoryczni Debiutanci”, który w sklepach pojawi się już 8 marca. Nowe wydawnictwo określane jest jako poważniejsze i bardziej refleksyjne, jednak nie mniej przebojowe od poprzedniego. Pierwszy singiel z tego albumu – utwór pt. „Przesilenie” można już usłyszeć na antenie Polskiego Radia.

Bilety do nabycia w sieciach Eventim (http://www.eventim.pl) oraz Ticketpro (http://www.ticketpro.pl).


Więcej informacji na http://www.hardrockcafe.pl oraz http://www.pepsirocks.pl.

Koncert tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Organizatorem cyklu PEPSI ROCKS! w Hard Rock Cafe Warsaw jest Agencja PLEJ.

Muchy

Data: 23.02.2010

Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59

Start: 21:30

Wstęp: 10 zł (przedsprzedaż) / 15 zł (w dniu koncertu)

Tagi


Polecane

Share This