Dziś pierwszy z trzech koncertów Tricky’ego w Polsce


2021.10.20

opublikował:

Dziś pierwszy z trzech koncertów Tricky’ego w Polsce

Artysta zawita do naszego kraju w ramach trasy koncertowej promującej album „Fall To Pieces”, który ukazał się 4 września 2020, nakładem wytwórni False Idol, której właścicielem jest Tricky.

Tricky to brytyjski wokalista i producent, który na początku swojej kariery związany był z zespołem Massive Attack. Razem współtworzyli nowy nurt muzycznych, który zyskał miano trip hopu. Przez lata podziwiany przez największe nazwiska przemysłu muzycznego. Swoją dotychczasową karierę, trwającą ponad trzy dekady, podsumował w biografii, „Hell Is Round The Corner”, która ukazała się na rynku w 2019 roku.

W swojej twórczości Tricky zawsze polegał na żeńskich wokalach. Na jego nowym krążku jest podobnie – większość utworów na „Fall To Pieces”, w tym pierwszy singiel „Fall Please”, wykonuje Marta Złakowska. Piosenkarka została odkryta przez Tricky’ego, podczas swojej europejskiej trasy koncertowej, kiedy został bez wokalisty. I wtedy pojawiła się ona, która uratowała go przed katastrofą. „Potrafię stwierdzić, kiedy ktoś jest pokorny i przyziemny. Marta nie dba o sławę, chce po prostu śpiewać.” – mówi o tej współpracy Tricky.

20.10.2021 Praga Centrum, Warszawa
21.10.2021 Klub Kwadrat, Kraków
22.10.2021 Tama, Poznań

Bilety dostępne na www.followthestep.com, Going., empik bilety i EventimPolska.
Bilety: bit.ly/TrickyPol2021

Polecane

Share This