Dziś premiera nowego klipu Behomotha


2010.08.11

opublikował:

Dziś premiera nowego klipu Behomotha

Na dziś zapowiadana jest premiera teledysku do kompozycji „Alas The Lord Is Upon Me”. Obraz będzie promował ostatnie wydawnictwo formacji – album „Evangelion”.

Za reżyserię i produkcję odpowiadali Dariusz Szermanowicz i Grupa 13, sprawdzeniu już wcześniej przez Behoemotha przy klipach do Ov Fire And The Void” oraz „At The Left Hand Ov God”.

Przeszliśmy samych siebie. Koniec kropka. Zrobiliśmy coś, co chcieliśmy zrobić od bardzo dawna. Niemal brak w tym obrazie cyfrowej obróbki, brak blue boxów, brak tego całego sztucznego gówna. Znajdziecie za to świetne ujęcia, dobre aktorstwo i absolutnie zajebisty scenariusz. Całość jest niepokojąca, szalona i zła” – mówi o teledysku Nergal.

W tej chwili Nergal zmaga się z poważną chorobą. Grupa odwołała wszystkie koncerty, jednak nie daje wytchnienia swoim fanom. Kilka dni temu na stronie Behemotha pojawił się komunikat:

Nie chcę was zanudzać szczegółami, ale nie mogę dłużej ukrywać faktu, że jestem poważnie chory i czeka mnie wieloetapowe leczenie, które może potrwać nawet do kilku miesięcy. Tym samym odwołujemy najbliższe letnie festiwale, planowaną na wrzesień i październik trasę po Rosji i krajach bałtyckich oraz listopadowy tour po USA. Wiem, że nie są to dla Was najlepsze newsy, ale zdrowie jest najważniejsze. Czeka mnie niełatwy okres i dużo pracy, ale stal hartuje się w ogniu, czyż nie? Znacie mnie na tyle, że wiecie, ze wyjdę z tego silniejszy niż kiedykolwiek. Wtedy tez zaplanujemy wszystkie koncerty od nowa i z jeszcze większym rozmachem

Polecane

Share This