Dziś rusza Open`er. Sprawdź rozpiskę koncertów


2014.07.02

opublikował:

Dziś rusza Open`er. Sprawdź rozpiskę koncertów

Bez Heinekena w nazwie, za to tradycyjnie z plejadą gwiazd – w Gdyni rusza dziś Open`er Festival 2014. Wśród kilkudziesięciu wykonawców, którzy pojawią się na scenie w tym roku, znaleźli się m.in. The Black Keys, Foster The People, Faith No More, Pearl Jam, Phoenix, Lykke Li oraz Jack White. Koncerty każdego dnia rozpoczynają się o 17:00 i kończą ok. 03:00. Ponadto na uczestników czeka mnóstwo pozamuzycznych atrakcji, w tym spektakle teatralne („Dziady” w reżyserii Radosława Rychcika oraz „Podróż zimowa” Mai Kleczewskiej), kino, pokazy mody oraz strefa organizacji pozarządowych.

Poniżej znajdziecie pełną rozpiskę godzinową festiwalowych koncertów z podziałem na sceny.

{sklep-cgm}

Środa

Open’er Stage

20:00 – Interpol

22:00 – The Black Keys

01:00 – Foster the People

Tent Stage

17:30 – Eric Shoves Them In His Pockets

19:00 – Fair Weather Friends

20:45 – Metronomy

22:45 – Night Marks Electric Trio

00:00 – Haim

Here and Now Stage

17:00 – Hanimal

18:30 – Pablopavo i Ludziki

21:15 – Eldo

23:30 – Earl Sweatshirt

Beat Stage

21:00 – Sander Mölder

22:30 – Flirtini

00:00 – Tasker

01:30 – Jamie xx

Alter Stage

18:00 – Żółte Kalendarze

19:30 – Wild Books

21:15 – Coldair

23:30 – Mooryc

01:15 – Niewidzialna Nerka

Czwartek

Open’er Stage

19:00 – MGMT

22:00 – Pearl Jam

01:00 – Rudimental

Tent Stage

18:00 – Pustki

20:00 – The Afghan Whigs

22:30 – Bokka

00:00 – Darkside

01:45 – Pink Freud gra Autechre

Here and Now Stage

16:45 – Call the Sun

20:30 – MO

23:30 – Rasmentalism & Marcinkowski

Beat Stage

21:30 – Piotr Bejnar

00:15 – Kuba Sojka live

01:30 – Maya Jane Coles

Alter Stage

17:00 – Kuroma

19:45 – Weeping Birds

21:30 – Jagwar Ma

23:15 – Weeping Birds

Piątek

Open’er Stage

19:00 – Foals

22:00 – Jack White

01:00 – Lykke Li

Tent Stage

18:00 – Misia Ff

19:45 – Chromeo

21:15 – Wild Beasts

23:45 – Banks

01:45 – Kamp!

Here and Now Stage

17:00 – Carnival Youth

18:30 – Bulbwires

20:30 – Mela Koteluk

23:15 – Ben Howard

Beat Stage

21:30 – Viadrina

23:30 – Kixnare

02:00 – Tourist

Alter Stage

17:15 – Hello Mark

18:30 – Hatti Vatti

20:30 – Royal Blood

23:00 – Rubber Dots

00:30 – Robert Piotrowicz

Sobota

Open’er Stage

20:00 – The Horrors

22:00 – Faith No More

01:00 – Phoenix

Tent Stage

18:00 – Plastic

19:30 – Kari

21:00 – Artur Rojek

22:45 – Daughter

00:15 – Warpaint

Here and Now Stage

17:30 – Daniel Spaleniak

19:00 – The Dumplings

20:45 – Pusha T

23:30 – Bastille

Beat Stage

21:30 – Mr. Lex

23:30 – SLG

01:30 – Julio Bashmore

Alter Stage

17:00 – Kaseciarz

18:30 – Szezlong

20:30 – Terrific Sunday

22:30 – Król

00:30 – Zamilska

Polecane

Share This