Dziś Viva Comet 2011 – transmisje w TV i w sieci


2011.02.24

opublikował:

Dziś Viva Comet 2011 – transmisje w TV i w sieci

Ceremonia rozdania Viva Comet 2011 odbędzie się już dziś (24 lutego) o g. 20:00 w Warszawskim Centrum Expo XXI i zostanie wyemitowana na żywo w Viva Polska. Po raz pierwszy w historii, galę wręczenia nagród muzycznych Vivy obejrzą również widzowie telewizji ogólnopolskiej. Godzinny skrót z ceremonii zaprezentuje TVP2 w sobotę 26 lutego o g. 18:55.

Nowością będzie również transmisja gali na żywo w Internecie. Użytkownicy będą mogli obejrzeć Viva Comet 2011 na www.orange.pl równolegle z emisją telewizyjną w Viva Polska. Galę poprzedzi również internetowy stream z czerwonego dywanu, który rozpocznie się o g. 18:00 i potrwa półtorej godziny. Będzie on dostępny na stronach www.comet.viva-tv.pl oraz na www.facebook.com/vivapolska. Na czerwonym dywanie zaprezentują się gwiazdy nominowane do Viva Comet 2011, prezenterzy, wykonawcy oraz wręczający statuetki, czyli łącznie kilkadziesiąt gwiazd show biznesu.

W tym tygodniu padł kolejny rekord w ilości oddanych głosów. Widzowie Viva Polska oddali już w 10 kategoriach łącznie ponad 1,4 miliona głosów! Głosowanie zakończyło się wczoraj.

W dalszym ciągu powiększa się liczba gwiazd, wręczających nagrody Viva Comet 2011. Do aktorki Edyty Herbuś oraz duetu projektantów Paprocki i Brzozowski dołączą również wokalistka Katarzyna Cerekwicka oraz sportowiec Mariusz Czerkawski. Kolejne nazwiska widzowie poznają dopiero podczas gali.

Najwięcej nominacji do Viva Comet 2011 zdobyli Robert M (6), Ewa Farna (5), Afromental (4) oraz Tede (3). Na żywo wystąpią Inna, Doda, Monopol, Afromental, Mrozu, Prosto Mixtape, Pewex, Volver, Robert M, Stachursky, Ewa Farna i inni. Galę poprowadzą Kasia Kępka oraz Tede. 

Gala Viva Comet 2011 rozpocznie się 24.02. o 20:00, a poprzedzi ją krótki pre-show, czyli specjalny występ Stachursky`ego i 3R (Robert M, Dirty Rush, DJ Remo).

Patroni medialni Viva Comet 2011: Bravo, Bravo.pl, Interia.pl, RMF Maxxx oraz Fakt Gwiazdy. Transmisję z czerwonego dywanu zapewnia StreamOnline.

www.comet.viva-tv.pl

Polecane

Share This