Dziś w Gdańsku koncert Jennifer Lopez


2012.09.27

opublikował:

Dziś w Gdańsku koncert Jennifer Lopez

Organizacja ruchu wokół stadionu będzie przebiegać podobnie jak w przypadku meczów piłkarskich rozgrywanych na PGE Arenie. Zamknięta zostanie ulica Uczniowska. Dla uczestników koncertu zostaną przygotowane specjalne parkingi. Po zapełnieniu parkingów wokół PGE Areny oraz parkingu Targów Gdańskich, samochody kierowane będą na tymczasowe parkingi wzdłuż ul. Marynarki Polskiej (ZDiZ określi i oznakuje miejsca do parkowania).

Pociągi SKM dla uczestników koncertu będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy. Wszystkie odjazdy będą miały miejsce ze stacji Gdańsk Główny z peronu 3. SKM przygotuje oznakowanie peronu 3 „kierunek PGE Arena, MTG Amber Expo”. Poza tym, organizator zaplanował akcję informacyjną dla uczestników koncertu. Ważne komunikaty dla widzów (dotyczące głównie transportu) będą pojawiać się na monitorach przed i po zakończeniu koncertu.

W ważnych miejscach zostaną również umiejscowieni wolontariusze. Znajdą się oni na peronie trzecim stacji Gdańsk Główny, na stacji Gdańsk Stadion – Expo, w okolicach ulic Żaglowej i Marynarki Polskiej, a także na przestrzeni pomiędzy kontrolą wstępną na bramach i promenadą.

Organizatorzy informują również, że w dniu koncertu będzie można nabywać bilety w specjalnym namiocie, który zostanie ulokowany przy bramie numer 8 PGE Areny od strony ulicy Żaglowej (naprzeciwko budynku MTG Amber Expo).

Jennifer Lopez – niekwestionowana gwiazda muzyki pop i czołowa postać światowego showbiznesu, jedna z najwybitniejszych piosenkarek w historii muzyki przyjedzie po raz pierwszy do Polski! Wielki koncert wokalistki odbędzie się już dziś w Gdańsku i będzie muzycznym otwarciem PGE Areny, jednego z najnowocześniejszych stadionów w Europie. Organizatorami koncertu będę: agencja Prestige MJM oraz Arena Gdańsk Operator sp. z o.o.

Jennifer Lopez to nie tylko jedna z najwybitniejszych piosenkarek w historii muzyki, ale również niekwestionowana gwiazda showbiznesu. Od wielu lat z powodzeniem realizuje się nie tylko jako piosenkarka, ale także jako modelka, czy aktorka. Wystarczy przypomnieć, że była nominowna do Złotego Globu oraz Grammy Awards. O skali jej popularności najlepiej świadczy fakt, że wśród latynoamerykańskich aktorek i piosenkarek to właśnie Jennifer Lopez jest najlepiej zarabiającą artystką na świecie. – Nie mamy wątpliwości, że jej koncert będzie jednym z największych wydarzeń muzycznych tego roku w Polsce – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspolnie z operatorem PGE ARENA jest organizatorem koncertu Jennifer Lopez w Gdańsku.


Jennifer Lopez karierę muzyczną zaczynała w 1999 roku albumem „On the 6”, który bez większych problemów trafił do pierwszej dziesiątki listy Billboard 200. Jednym ze znaków rozpoznawczych Jennifer Lopez w tym okresie twórczości stał się międzynarodowy hit, grany do dziś w rozgłośniach radiowych „Let`s Get Loud”. Utwór ten przyniósł piosenkarce nominację do Nagrody Grammy. Po nim powstawały kolejne przeboje. 24 lipca tego roku Jennifer Lopez wydała płytę „Dance Again… The Hits”, na której znajdują się takie hity jak „On The Floor” czy „I`m I`m Into You”, które osiągnęły olbrzymi komercyjny sukces, a także największe przeboje piosenarki.

Gdański koncert będzie częścią europejskiego tournee artystki. W jego trakcie Jennifer Lopez zaśpiewa w największych miastach Starego Kontynentu: od Paryża poprzez Madryt, Lizbonę, Zurych i Sztokholm, a na Moskwie skończywszy.

Polecane

Share This