Dziś Złe Psy w Progresji


2012.04.14

opublikował:

Dziś Złe Psy w Progresji

W sobotę, 14 kwietnia, w Warszawskiej Progresji odbędzie się koncert premierowy zespołu Złe Psy promujący najnowszą płytę grupy: „Polska – urodziłem się w Polsce”. Zespół zaprezentuje utwory znajdujące się na najnowszej płycie oraz stare, dobrze znane kompozycje z pierwszej płyty „Forever”.

Płyta „Polska – urodziłem się w Polsce” miała premierę 5 kwietnia nakładem wydawnictwa Rds Music. Po kilku latach milczenia Andrzej Nowak (założyciel i lider TSA) wraz z zespołem uderzyli ze zdwojoną siłą!

W nagraniach zrealizowanych w Maq Studio w Wojkowicach na Śląsku wziął udział również Paweł „Baby” Mąciwoda grający obecnie w legendarnej grupie Scorpions. Paweł będący praktycznie cały czas pełnoprawnym członkiem również zespołu Andrzeja wniósł wiele świeżości i ciekawych rozwiązań aranżacyjnych czyniąc z gitary basowej nie tylko instrument sekcyjny.

Zróżnicowana muzyka, jaka wręcz eksploduje z nowego krążka Złych Psów sprawia, że słuchając go nie nudzimy się nawet przez chwilę. Od nastrojowej ballady przez rytmiczne rockowe utwory, aż po tytułowy, który już zakulisowo okrzyknięto wielkim hitem i który wzbudza mnóstwo kontrowersji.

Andrzej Nowak jest w znakomitej formie – i w sferze dźwięków i w sferze wokalnej. Jego nowe oblicze, niesamowita świeżość i energia dopełniają rozmachu rocka jaki prezentuje na nowej płycie.

W marcu ukazał się limitowany singiel promujący to wydawnictwo. Znajdują się na nim dwa utwory: tytułowy – „Urodziłem się w Polsce” i „Kiedy Ona mnie zobaczy”.

Na koncercie w Progresji zespół supportować będą Kreon i Dragon`s Eye.

Otwarcie bram godz. 18:00 (koncert: 19:00)

Wstęp 35 pln.

Polecane

Share This